Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ha itt lógok...

Mi tegyek, ha itt lógok Gyakorin? A telefonomon is van internet, ezért bárhol tudok. Tök rossz, hogy most is szünet van, és ahelyett, hogy szórakoznék, gyakorizok! Hogy szokhatnék le? Jöhetnek a kíméletlen válaszok is! 16/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 18:12
 1/3 A kérdező kommentje:
*Mit tegyek, ha egész nap itt lógok Gyakorin?
2011. nov. 3. 18:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek a telefonra net???? :) Sosem értettem...

Ha letiltatnád a telefonodról az internetet, lehet hogy leszoknál róla, hisz nem léphetnél fel olyan sokszor.

Persze az más, ha nincs külön számítógéped, amin netezhetnél.


Egyébként foglald le magadat valami mással.. tévézz, olvass könyvet/újságot, beszélgess anyukáddal, főzz pudingot, vagy más internetes oldalakon nézelődj.. pl: [link]

2011. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minden az agyadban dől el. Én is sokat vagyok itt, mert úgy érzem, hogy ezzel segítek másoknak. Neked nem ezzel a honlappal van alapvetően problémád, hanem azzal, hogy nem tudsz uralkodni azon, hogy ezzel foglalkozz.


A megoldás: iratkozz be könyvtárba, vegyél bérletet színházba, vagy koncertekre, kezdj el valamilyen nyitott közösségbe járni.


Üdv. Péter

2011. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!