Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az állatoknak az is természete...

Az állatoknak az is természetes ha az emberek kiirtják az erdőket, és autópálya van a két erdő között?

Figyelt kérdés
Az állatoknak ha természetes az autópálya, akkor miért nem néznek szét mielőtt átmennek az úton, és így nem ütik el az állatot?
2021. jún. 25. 15:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
mi amtropomorfizáljuk: Emberi alakban megjelenítő; felsőbbrendű, láthatatlan lényt emberi alakban, emberi tulajdonságokkal elképzelő. Igen, mert az állatok állatok, az emberek nem állatok, bármennyire is propagálnátok ezeket! Akkor az ember ennyi erővel szerezhet zsákmányt az utcán, mert mi is tudnánk nem?
2021. jún. 25. 16:25
 12/22 anonim ***** válasza:

"mi amtropomorfizáljuk"

Igen. Ez esetben emberi tulajdonságokkal próbáltad felruházni őket.


"Igen, mert az állatok állatok, az emberek nem állatok, bármennyire is propagálnátok ezeket"

Biológiailag pont egy állatfaj az ember is.


"Akkor az ember ennyi erővel szerezhet zsákmányt az utcán, mert mi is tudnánk nem?"

Tudni lehet hogy tudnál, de törvény tiltja.

2021. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne természetes nekik?
2021. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ma 16:29, szerencsére szeretem az embertársaimat, így békén hagyom őket :)


akkor te szerinted a Jó egy igaz Isten hazudik, mert Ő szerinte nem állatok vagyunk, hanem felsőbbrendűek, mint az angyalok.

2021. jún. 25. 16:32
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

"akkor te szerinted a Jó egy igaz Isten hazudik, mert Ő szerinte nem állatok vagyunk, hanem felsőbbrendűek, mint az angyalok."

Nem egészen. Szerintem nem létezik Isten.

Amúgy pedig nem véleménykérdés, hogy az ember is állat. Egyszerűen ha végigondolod hogy milyen közös tulajdonságok kötnek össze egy kutyát, egy papagájt, egy méhet és egy medúzát, amik alapján mindannyiukat állatnak nevezzük, akkor rájöhetsz hogy az embert is ugyanúgy jellemzik ezek a tulajdonságok.

2021. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
ma 16:36 na én nem kérek ilyen hülyeségből. Inkább leszek felsőbbrendű, mint evolúció imádó. Ha elfogadom az evolúciót, akkor Isten hazug. Ha pedig elutasítom, akkor én 100% felsőbbrendű leszek. köszi az oktatást, de nem kell az, hogy a családom egy okos majom. inkább te vagy a majom, hogy Drawningot elhitted.
2021. jún. 25. 16:43
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Na megint a Darwinos gyermek aki a homokról vitatkozott tegnap. :D
2021. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

" Ha pedig elutasítom, akkor én 100% felsőbbrendű leszek"

Nem egészen. Csak annak képzeled magad.

Ugyanúgy ahogy gondolhatod magad sajtos tésztának is, ettől még nem leszel az.

2021. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Nagy az egód kérdező.
2021. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

39Nem minden test egyforma, hanem más az embereké, más az állatoké, más a madaraké, és más a halaké.


Az ember szelleme az különleges. Amikor feltámadáskor megkapjuk az új testet, akkor az már nem lesz romlott, mint a mostani testünk.


40Vannak mennyei testek, és vannak földi testek, de más a mennyeiek fényessége, és más a földieké.


ebben egyet lehet érteni? Arra gondoltam, hogy a földi testek/elemek mind állat. Az emberi test is állati. De! A szellemünk/tudatunk az már felsőbbrendű, mint az angyaloké és nem állati elemekből áll a tudat. De a test az igen. mit gondoltok?

2021. jún. 25. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!