Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok az egyik...

Féltékeny vagyok az egyik legjobb barátnőmre:SMit tegyek, hogy ne legyek?

Figyelt kérdés
A lényeg: a barátnőm összejött valakivel, nála 3 évvel idősebb fiúval. Azért vagyok féltékeny, mert már én is szeretnék egy fiút, és irígylem, hogy neki már megvolt az első csókja, nnekem meg még nem volt fiúm, de szeretnék. (de nem úgy, hogy kiállok az utcára, és az első korombelinek felajnálom, hogy járjunk...-ilyen válaszokat ne küldjetek)Tudom, hogy nem szabadna, hanem örülnöm kéne vel együtt, de nem tehetek az érzéseimről!! Tudom, hogy fognak olyan válaszok jönni, hogy akkor nem is a barátnőm, meg milyen rrossz barátnő vagyok, igazuk van, tudom,hogy rossz vagyok, dehát mit csináljak? Attól, hogy nem mondom ki, még ugyanúgy érezni fogom...Persze örülök is vele, hogy neki már sikerült bepasiznia, de mégis irigylem.Nagyon gonosz vagyok? :(
2010. aug. 27. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
ez természetes emberi érzés..Majd elmúlik:)
2010. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!