Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a legjobb...

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő sokkal szebb nálam. Bomba alakja van. A fél suli döglik utána. Kisebbségi komplekszusom van mellette. :(

Mikor ketten megyünk szünetbe a folyosón egy csomó srác ráköszön, hogy: szia Dóri! Engem észre sem vesznek mellette. Elegem van már ebből. :/

16/L


2011. okt. 19. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozz,próbálj meg az ő barátaival is barátkozni,beszéld meg vele,hogy ez neked szarul esik,ha igazi barát,segíteni fog.

És próbálj megfelelni magadnak.Hidd el,mindenki gyönyörű,csak nem mindegy,hogyan "tálalod" magad.:)

2011. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát elhiszem hogy rosszul esik és bánt a dolog . Mert ő a legjobb barátnőd és minden idődet vele töltöd és ha ebben az időben sem tudod jól érezni magad az ott már baj :S ! Szerintem nézz bele a tükörbe jobban és lásd be hogy te is ugyan olyan jó vagy mint ő és nézd meg hogy neki is vannak hibái . Az sem jó ha rengetegen akarják mert ebből a fele csak csalódás és szenvedés lesz neki . Míg téged megtalál az igazi . És ezt nem csak azért mondom mert ez az elképzelésem hanem ez megtörtént a szemem előtt hogy a gyönygörü lány szenvedett a barmoktól addig a kevésbé szép lány rögtön kifogta az igazit .Szerintem ismerkedj meg te is emberekkel :) barátkozz velük és meglátod neked is fognak köszöni a folyosón ! Sok sikert !
2011. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!