Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Énekesnö mellett lehet más...

Bökönyi Mariann* kérdése:

Énekesnö mellett lehet más munkám is?

Figyelt kérdés
Én énekesnő szeretnék lenni, de apu nem engedi. szerinte normális munkám kell hogy legyen, mások szerint énekesnönek kéne menjek és én szerintem is, mert meg van hozzá a tehetségem. nem tudom hogy mit tegyek pedig már nincs sok idöm most leszek 8, és nem tudom hogy hová menjek. köszi a válaszokat elöreis. Cuppcupp :)
2010. aug. 27. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ártana mert nem egy nyugdíjas állás. Azért Mo-n nem lehet befutni Tina Turnehez, Rihannához hasonló pályát. Jobb ha bebiztosítod magad.
2010. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképp tanulnék mellette valami normális munkát, aztán nem muszáj majd azt dolgoznod később, de ha nem jön be az éneklés, akkor legalább ott van a lehetőség.
2010. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc évesen még inkáébb apádra hallgass. Ártani nem árt, ha tanulsz mellette valamit.
2010. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem arra értette hogy most lesz nyolcadikos, és milyen pályát válasszon.
2010. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el énektanárhoz, az nem ártott senkinek.

Amúgy erről a cuppcupp-ról szokj le, mert irtó gusztustalan és idegesító.

2010. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kDseeFbx-zk


És töltsd fel a videóidat úgy, hogy csak te énekelsz, mert így nem lehet hallani a hangod.

2010. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!