Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Máshogy viselkednek az emberek...

Máshogy viselkednek az emberek, ha van valaki mellett egy nagy termetes kutya?

Figyelt kérdés

Tapasztalt már ilyet valaki?

Hogy mondják, hogy vannak "félelmetes"8hahaha) megjelenésű kutyák, és félnek egyesek ezektől.

Akkor most, ha elmegyek sétálni egy rottweilerrel, akkor nem fognak oda jönni hozzám kunyerálni egy szál cigit a mezei négerek, de ha egyedül mennék akkor igen?


2011. aug. 29. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

hát elég változó...

én amikor emberek közé viszem a nagytestűmet, azért messze nem annyian jönnek oda simogatni, mint amikor kistáskában viszem magammal a törpe keveréket...:D


sokan dicsérik a nagy kutyámat is...:)

(és tényleg nagy, most 73 cm a marmagassága)

2011. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy igen kemény dobermannal vagy németjuhásszal, de akár rottweilerrel is sétálsz, ahogy mondod, hát igen csak kemény mezei nigger kell hogy legyen aki oda megy hozzád. Általában ezek félnek a kutyáktól. Pl. az én németjuhászom az szétrágná akármelyiket fél perc alatt. Jó hogy félnek tőle.
2011. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
kaukázusival az a tapasztalatom (több kutyára vonatkozó tapasztalat), hogy kettéválik a tömeg :) még akkor is, ha szájkosárban van. már a mérete is elég ijesztő, nem kellett soha senki rámorognia, anélkül is békén hagytak, még igazán necces szituációkban is.
2011. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

még jó hogy máskép viselkednek az emberek...


nekem bichonom van és idegesítő hogy mindenki megakarja simogatni pedig az én kutyám utálja ha idegenek simogatják és főleg a gyerekeket utálja nem egyszer kapott meg egy-két gyereket mert a felelőtlen szülő oda engedi a gyerekét és ő van felháborodva mondom ha egy német juhásszal sétálnék akkor is nyugodt szível ide engedné a gyerekét erre ő hát akkor nem ,annyiszor volt már vitám és kipróbálnám milyen lenne egy nagytestű kutyával sétálni nem állítanának meg másodpercenkét...

2011. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

hát azért van olyan, aki a nagytestűvel is megállít, volt, hogy egy gyerek bottal jött a 6 hónapos kájom felé.

anyuka mellettünk telefonál.

mondtam a gyereknek, hogy megsimogathatja, de a botot tegye el, és mutattam, hogy simogassa.


a gyerek (nem olyan kicsi) meg rávágott egyet a kutya fejére.

sejthetitek a reakciót, örültem, hogy vissza tudtam fogni a kutyát.



de pl. az is az agyamra megy, hogy van 3 kiskutyám, és a gyerekek szétfeszítették a kerítést, hogy kicsalják őket és játszanak velük...

és az anyjuk ott áll mellettük, és rájuk sem szól.



amúgy meg amikor a 3 hónapos menhelyi hollandjuhász szerű keverékemmel sétáltam a városban, odajött 3 méretes részeg csávó...

Manónak még csak kölyökpelyhe volt:D, egy cuki kis félős kutyuska...

ahogy megérezte az alkoholszagot és a pasik rosszindulatát, úgy támadt nekik, hogy 5 métert hátráltak (pedig Manó pórázon volt, de alig tudtam visszatartani), és inkább arrébb álltak.

2011. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kan Vizslám van. Amikor kiviszem sétálni akkor vannak olyanok akik tartani tőle kicsit. De az biztos, hogy mindenki megnéz minket :D nem tudom mi olyan érdekes...mint aki még nem látott lányt kutyával sétálni
2011. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem kan huskym van es eleg nagy termetu fajtiszta husky. Akik nemlattak meg fekete feher kutyat rikito kek szemmel altalaba felnek tole.A felnottek csak kialnak a kapuba es nezik de az utcan vagy meg alnak vagy oda se neznek :D. Nem ertem miert mert szerintem nagyon cuki,kicsit furcsan nezik mikor az utcan puszilok meg egy olyan nagy kutyat:D

A gyerekek nemszoktak simogatni inkabb elkerulik. Volt mar olyan hogy a jardan mentem vele es szembe jott ket idos neni en felrealtam vele hogy nyugodtan menjenek el de ok otszor megkerdeztek hogy hamis e de hiaba mondtam hogy nem ok kimentek az utcara:d

2015. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!