Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljátok le, ha...

Gyorki92 kérdése:

Hogyan reagáljátok le, ha belétek kötnek, provokálnak?

Figyelt kérdés
Hol van a határ nálatok, amikor már nem bírjátok ki, hogy ne menjetek neki a kötekedőnek?
2010. aug. 28. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attó függ ki provokál és miért.
2010. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan dolgokat állít rólam,ami egyáltalán nem igaz,vagy csak nagyon kevés igazság van benne,én már akkor is nagyon nehezen bírom,hogy pofon ne csapjam.

De próbálom elmagyarázni az ő szintjén,hogy nincs igaza és ez semmire sem jó!

"Okos enged,szamár szenved!"

Mindig kiderül,hogy ki a szamár!

2010. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen leszarom.
2010. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem mindig olyan egyszerű leszarni
2010. aug. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem mindig egyszerű, de sosincs jobb megoldás. Ha visszapofázok és üvöltözünk, attól nem lesz jobb. Ha megverem, attól se lesz jobb. Ha a végén engem vernek meg, az meg főleg nem jobb. :D

Úgyhogy marad a leszarás. Mintha meg se hallanám.

2010. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálam ez inkább úgy van, hogy nem szarom le, de nem is teszek semmit. csak forrongok magamban, aztán meg otthon kiadom a dühömet és jól megverem a barátnőmet.

na jó, ez nem igaz. nem verem meg, de neki sírom el a bántalmaitmat és tényleg forrongok. szétb.sz az ideg olyankor.

lehet, néha inkább jobb lenne kiosztani egy egy pofont és lenyugodni.

2010. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem tudok se megszólalni se semmit csinálni az idegtől meg nem is merek úgyh nem csinálok semmit


20l

2010. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én általában a "hallgatok, majd megunják" kategóriába tartozok. Ha néha olyan kedvem van, akkor hajlamos vagyok nevetni rajtuk, és úgy visszabeszélni nekik, ez általában őket idegesíti fel, visszafele sül el a dolog.

Tényleg nem érdemes általában foglalkozni velük, mert arra mennek, hogy felidegesítsék az embert, ezt a szívességet meg nem kell megtenni nekik.

2010. aug. 28. 01:10
 9/11 anonim ***** válasza:
"Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd." Mahatma Ghandi
2010. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont aktuális. Én volt barátomtól olyan sms-eket kapok, hogy bárcsak megdöglenék, illetve hogy a kapcsolatunk alatt többször is megcsalt, meg hogy felrakja a képeimet Napiszarra. Hogy reagálom le? Úgy hogy semmit nem reagálok. Egyszerűen hidegen hagy. Ha felteszi a képeket, hát tegye, úgysem nézek ilyen szenny oldalt. Ha megcsalt, ő baja, engem már rég hidegen hagy, hogy mit tett és mit nem.
2010. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!