Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A színészeket minek tartjuk...

A színészeket minek tartjuk el? Nem egyszerűbb a saját életünket élni mint fizetni azért hogy nézzük hogy ők úgy tesznek mintha más életét élnék?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kötelez rá valaki, hogy filmet nézz vagy színházba járj?
2021. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak arra hogy fizessek. Állami filmet az én adómból csinálják.
2021. aug. 8. 09:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, de szerintem művészetek nélkül nincs értelme az életnek. Az engem is bosszant, amikor rossz filmet látok, és eszembe jut, hogy ez micsoda összegekbe került. Ugyanakkor vannak olyan filmek, amikből lehet tanulni, amik boldoggá tesznek, amik szebbé teszik az emberek életét. Ez megfizethetetlen.

Csomó mindent fizetnek az adódból, meg mások adójából, nem csak olyasmiket, amire szívesen költenél meg amivel egyetértesz. Ilyen a rendszer. Nem csak Magyarországon.

2021. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha elvinnénk őket inkább kőfejtőbe dolgozni?
2021. aug. 8. 10:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a parlamentben szunyókáló politikusokat vinném kőfejtőbe, ők kártékonyabbak, mint a színészek.
2021. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Inkább az a baj,hogy a rendszerváltás óta néhány kivételtől eltekintve tőmény szégyen a magyar filmgyártás,arról nem is beszélve amit jobb sorsra érdemes művészeink a tv sorozatokban leművelnek.
2021. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden film hoz bevételt is, legfeljebb nem annyit, mint amennyit ráköltöttek.
2021. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A színészek is ugyanúgy adóznak, mint te, ne hisztizz. Szórakoztatásra már az ősembernek is volt igénye. Neked nincs, úgy látom, de ettől még nem szükséges ennyire keserűnek és irigynek lenned.
2021. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van csak nem így.
2021. aug. 8. 20:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor gondold azt, hogy a te adódból utat építenek, a szomszéd adója jut a filmekre.
2021. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!