Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szabad az egyetemen...

Miért nem szabad az egyetemen vagy a főiskolán elnézést kérni? Azthallottam h elbocsánatot kell kéni helyette, mertha elnézést kérek akkor bekell mutatni. Vagymi.

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem mit akarsz leírni. Próbáld meg újra megfogalmazni.
2010. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
?????
2010. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet nem hallottam. De nálunk az egyik tanár elavult poénja, hogyha azt mondod valamire, hogy elnézést, mert elcseszted, akkor azt mondja, hogy hát ezt tényleg jól elnézte. És röhögni kell ezen a fergeteges poénon, különben durci lesz az oktató, és morcosan javít később dolgozatot.
2010. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát egyik ismerősöm most volt gólyatáborban, és mondta h elnézést és mondták h ne kérjen elnézést, csak elbocsánatot. és bemutatták neki az elnézést. és igy egy fiu és egy lány igy ugytettek, mintha a fiu hátulról megdugná a lányt. és a fejük felett fogták közben egymás kezét.
2010. aug. 30. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Mi az az elbocsánat? Még jó, hogy nem te mész egyetemre, már megijedtem, mert ilyen zavaros kérdést kb. a 10 évesek írnak ki...

Nem hallottam még ilyenről, ez valami egyedi poénnak szánhatták vagy te értettél valamit nagyon félre.

2010. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Elbocsánatot kérni? Az mi?

Egyébként meg szerintem csak szivatták. A gólyatábor nem a hülyülésről szól? Kíváncsi vagyok mennyire voltak józanok a bölcs tanítók is, meg a haverod is. :-)

2010. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja akkor ez csak ilyen gólyatáboros poén lehet.

Nekünk meg eki-eki-ekit kellett kiabálni,ha vonatot láttunk(hál'istennek minden félórában jött egy)

Meg ott vannak ilyen hülyeségek.

2010. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jolvan. köszi^^
2010. aug. 30. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Hova ment az ismerősöd? Van négy tippem :)
2010. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek rossz egyetemi poénok.

"Elnézés csak a kecske szarva között van mikor adod neki hátulról."

"Elnéztelek volna téged már egy ideje"

2010. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!