Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten hol nem érdemes...

Budapesten hol nem érdemes járkálni egyedül vagy csoportosan?

Figyelt kérdés
már úgyértem h hol vannak olyan részek pesten ahol kicsit sok a rossz ember már bocsi de a cigok:S
2010. aug. 30. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Bárhol érdemes. olyan nincs h azért ne menj 1 bizonyos részre mert a cigányok megtiltják. Nyugodtan mehetsz bárhova. Több jogod van neked mint nekik.
2010. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

már azért kérdeztem hogy kicsit biztonságosabban érezzem magam, hogy odajön hozzám 3 cigo és megfenyeget, kéreget, felpofoz vagy ilyesmi. ezt nem szeretném, és rendőrök meg biztonsági őrök sincssenek minden második sarkon..:S

ahol én lakok itt elég sok van és már megtanultam hogy itt hol vannak és hova nem érdemes menni..

csakhogy pestre szeretnék már sokszor bejárni sok helyre és háth.. kicsit szarok egyedül:SS

2010. aug. 30. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól sejtem h lány vagy? másod magaddal határozottan elmehetsz:)
2010. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igazából éjszaka mindenhol megtalálhatók
2010. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
NYÓCKERD KERÜLD EL, MEG HA LEHET A 9-ET IS, ÚJPEST, CSEPEL. Ezek nem szép helyek!
2010. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

72-es, megne haragudj, de a cigányoknak több joga van.

Pl. ha kiakarna rabolni, és te visszaütsz önvédelemből, akkora te nácifasisztarasszistaantiszemita vagy, és örülhetsz ha felfüggesztettel úszod meg.


Azok a magyarok, akik megkarcolják a kocsit, már börtönbe mennek, de azok a cigányok, akik ölnek, csak felfüggesztett börtön büntetést kapnak.

Orbán tényleg rendbe rakja az országot 2 hét alatt...

2010. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

bármilyen meglepő is nem lányvagyok:OO:D

oké köszi azokat akk megpróbálom elkerülni:DD

és háth uccsonak köszi sztem neked adom a legjobb választ.:DD

azért még jöhetnek helyek h hova ne menjek..

2010. aug. 31. 00:37
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
8,9. kerület? Aha, azt hiszem, sokan szeretnének a Palotanegyedben vagy mondjuk a Ráday u./Bokréta u./Tompa u. és társaiban lakni. Akik ezeket írják, jártak már Pesten egyáltalán?
2010. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kőbánya és környéke sem egy Rózsadomb...
2010. aug. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mióta bekamerázták, nem veszélyes a 8.ker.
2010. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!