Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy lány lefekszik egy...

Ha egy lány lefekszik egy fiúval, de ki akar tolni vele és azt mondja a Rendőrségnek, hogy megerőszakolták, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 12:33
 1/10 anonim válasza:
94%

de mégis miért tolnál ki vele?

mit tett az a fiú?


mellesleg eljárás indul ellene, téged megvizsgálnának

2010. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nah én még ilyet nem hallottam, de nem tom! akk beszopta az a fiú, mert gondolom a lánynak hisznek a rendőrségen!!!!!!
2010. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Haha, akkor a lányt is megvizsgálják, és ha nem találnak erőszakra utaló nyomokat (sebeket, horzsolásokat, véraláfutást), akkor ő jár rosszabbul. Nem tudom pontosan mi, de rágalmazás, becsöletsértés, vagy ilyesmi...
2010. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a lánynak kell bizonyítania, hogy volt-e erőszak: orvosi vizsgálat, hogy vannak a hüvelyében zúzódások, hogy megverte-e a fiú, hogy a lány mennyire védekezett, pl. karmolt-ütött, vagy sem, leszaggatták a ruháját, vagy ő vette le... Néha még a VALÓBAN megerőszakolt nők sem tudják bizonyítani, tehát nem olyan egyszerű csak úgy "megtréfálni" így valakit.
2010. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Aki kérdezte, hogy kivel akarok kitolni, üzenem, hogy fiú vagyok, és senkivel nem akarok kitolni, egyszerűen elgondolkoztam egyszer ezen.
2010. aug. 31. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, utolsó írta jól. Tehát a vádlottnak nem kell bizonyítania az ártatlanságát, viszont a sértettnek bizonyítania kell a vádlott bűnösségét. Ha valakit megerőszakolnak annak látható jelei vannak. Ugyanis nyilván védekezik, ellenál, és ahhoz hogy egy férfi le tudja fogni igen erősen kell szorítani a lányt. Tehát ezt így nem veszik be csak úgy.
2010. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

ha ügyes a lány, szerintem meg lehet így szívatni valakit.

de manapság ugye már eléggé jól ki tudják deríteni a dolgokat, szóval nem lehet könnyű... vagy csak túl sok Helyszínelőket nézek? :D:D:D

16/L

(amúgy nem hiszem, h (legalábbis én) csak ezért lefeküdnék valakivel. meg lehet szívatni a srácokat máshogy is.)

2010. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet így csőbe húzni valakit. egy lányom maradnak külsérelmi nyomok, ha megerőszakolják, a lefogás nyoma, stb. ha meg használtak óvszert főleg nem lehet. egy pszichiáter pl azonnal látja, hogy a lánynak mondjuk nincs semmi baja.
2010. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, eljárás indul. Rendszerint lárható nyomai vannak az erőszaknak (horzsolások, karmolások, harapások, kéznyomok, azokon a bizonyos helyeken DNS-minták, stb.), és pszichodoki is meghallgat, szóval kisül, ha v.ki hazudik. És akkor az ellen indul eljárás hamis vád alapján, aki a feljelentést tette.
2010. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlen vannak ilyen nyomok..pl ha pisztolyt fog a fejéhez, de nőgyógyász azért aszem meg tudja állapítani, viszont látlelet nélkül nem valószínű hogy elítélik, csak lesz belőle egy nagyonhoszú huzavona aminek a végén valszeg a lány jár roszabbul, mert még ha ki is játsza a pszichológust, menyivel roszabb úgy élni hogy az emberek azt hiszik megerőszakoltak, mint úgy ha azt hiszik te erőszakoltál meg valakit...
2010. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!