Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet-e barátság fiú és lány...

Lehet-e barátság fiú és lány között, és ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

"és ha igen, miért nem?" -:)

Szerintem nem,max ideig óráig, aztán egy idő után úgyis megfordul valamelyiküknek a fejében valami más, és akkor az már nem ugyanolyan barátság.

2011. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Olyan barátság,hogy gyakran találkoznak kettesben és mindketten heterók,úgy szerintem nem létezik.Az egyik fél mindig vonzódni kezd a másikhoz.Ez az én és az ismerőseim tapasztalata.Maximum haverságot tudok elképzelni,amikor csak nagyobb társaságban tudnak találkozni!

Nekem egy fiú barátom van,akivel lehetséges a barátság,mert ő homoszexuális,én pedig nem tudnék hozzá vonzódni :)

2011. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.Nekem a legjobb barátom fiú.Szinte mindent megbeszélünk egymással.Sok közös dolog van bennünk,mindig megbeszéljük a problémáinkat és,hogy mi történt aznap velünk.Ő se valami népszerű és én sem.Tehát így jól elvagyunk.Nekem nem tetszik ő,mint srác,de szeretem mint egy barátot,mert rá mindig számíthatok.nem is tudom,hogy hogy-de egyszerűen sosem volt arról szó,hogy mi most együtt legyünk és amúgy is képtelen lennék rá őt szerelemből szeretni,és szerintem ez nála is így van.

Tényleg szinte mindent megbeszélünk.Én elmondom neki a pasi ügyeimet ő pedig az csajos ügyeit,azokat megbeszéljük,tippeket adunk egymásnak..stb...Néha még azt is megbeszéljük,hogy holnap milyen ruhába megyünk a suliba:$ 15/L

2011. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez csak ideig óráig működtethető dolog...az egyik fél előbb utóbb ha nem meleg vagy leszbikus akkor érezni fog a másik után valamit,vagy már az elején érez valamit,én nem hiszek ezekben a mende mondákban,nekem több ilyen volt már és vagy én vagy a lány többet akart a kelleténél,vagy én szerettem belé vagy le akartam feküdni vele vagy ő velem...szóval szerintem nincs,két egészséges nő és férfi között nem létezik csak ha az egyik meleg vagy leszbikus én így gondolom...
2011. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ez igen nagyon gyakori kérdés itt a GYAK-on. A válaszom, hogy igenis lehet fiú-lány barátság. Nekem is vannak fiúbarátaim és nagyon jóban vagyok velük. De ezt elég nehéz elmagyarázni, hogy az ilyesmi hogyan jön létre, hogy nincs köze a szerelemhez vagy a szexhez. Talán a közös érdeklődés, a szimpátia, ami egymás iránt érezzünk. A fiúbarátaim kicsivel fiatalabbak nálam és szeretik, hogy ilyen tapasztalt és intelligens vagyok. Egyikük mondta is, hogy sokat tanult tőlem. Másikuk meg azt, hogy nagyon segítőkész vagyok, meg, hogy nem foglalkozom az alakommal, mert elfogadom magamat olyannak, amilyen vagyok, és, hogy nem vagyok boltkóros, mint a többi lány.


Akik azt fogják válaszolni, hogy ilyen barátság nem létezik, azok biztosan nem hisznek benne.

2011. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
A 10:53-massal értek egyet annyi különbséggel hogy mindkettőnknek évek óta van párja így eleve meg se fordul a fejünkben több.
2011. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

és ha igen, miért nem? hehe ez jóóó :DDD

Egyébként szerintem nincs.Vagyis nekem nagyon sok fiú havarom volt,és ebből a legtöbb egy idő után többet akart.Aztán megmondtam nekik hogy nem,egy kicsit meg is változott a barátságunk de attól még jóban voltunk.De aztán volt egy tök jó haverom,ő is elkezdett többet akarni,mikor pedig megmondtam neki hogy most miért kell mindent elrontani,onnansról kezdve alig szólt hozzám.Úgy hogy szerintem inkább nincs mint van.

2011. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első 10:53-massal :)
2011. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hailey13 ***** válasza:
100%

lehet, de az már a barátság legfelsőbb csúcsa:D

komolyan mondom, őszintébb mint egy lány-lány barátság. (lány vagyok, azért mondom:D)

haveromat ismerem úgy 10 éve. nagyon bírjuk egymást, és olyan őszintén lehet vele beszélni, hogy az már-már perverz és beteges:D simán elkezdi nekem darálni a szexvicceit, de egyáltalán nem nyomulásból, de beszélünk általános dolgokról is, meg cikis dolgokról, plusz kegyetlenül megmondjuk egymás szemébe ha az van hogy 'b*zdmeg állj már le és hagyjál mert k*rvára idegesítessz'

és ebből nincs sértődés se összeveszés, de ha ezt egy barátnőm mondaná nekem vagy én neki, asszem már kitörne az 'örihariság'. a kulcs, hogy nem tekintünk egymásra nőként és férfiként. semennyire. túl sok cikis sztorink van egymásról ahhoz:D

2011. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne lehetne? Nekem a legjobb barátom fiú, és már KILENC éve vagyunk barátok! Emberek vagyunk, nem ösztönlények, attól még, hogy egy fiú van a közelemben, nem akarom rávetni magam :)
2011. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!