Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális hogy lány létemre...

Normális hogy lány létemre szeretek nagyon hangosakat fingani, meg böfögni otthon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gusztustalan, de nem tehetek róla, hogy úgy esik jól, ha jó nagyokat fingok, meg böfögök.


Persze otthon. :D


2011. nov. 1. 02:20
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
42%
hát, atya úr isten.
2011. nov. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
9%
En elnek melletted, mar regen kivagtalak volna. Nem vagy normalis, betegesen egy paraszt vagy. Tudod, ha nagyon raszoksz a tahosagra, majd tarsasagban is, az otthonon kivul is ezt fogod csinalni.
2011. nov. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy normális. Nekem apukámról alig van jó emlékem. Talán a legszebb pillanataink azok voltak, amikor versenyeztünk, hogy ki tud hangosabban böfögni. (ezen kívül nem tudott velem mit játszani...)

Így felnőttként is imádok böfögni :)


A kisfiamnak persze tanítom, hogy ezeket máshol illetlenség csinálni. De nemrég azt válaszolta vissza, hogy az óvónéni szerint a pukizás egészséges. Úgyhogy azóta ha pukizik, mindjárt vigyorog hozzá, hogy "anyu most egészséges vagyok" :)))

2011. nov. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
18%
Ha 10 éves vagy akkor még kinöheted.
2011. nov. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális - ugyanis ezek (bár elemi, de) rendkívül mulatságos és szórakoztató dolgok, úgyis mondhatnám, az élet apró (?) örömei... :-D
2011. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%

A fingásról eszembe jutott egy Louis de Funes film, amiben egy marslakót lát vendégül minden nap káposztalevesre. Ebben a filmben fél órán keresztül fogja mindenki a hasát a nevetéstől azon a poénon, ahogyan rottyantanak a budin.

2011. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
persze,hogy normális,miért milyen választ vártál? otthon azt csinálsz amit akarsz.
2011. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak nő létemre kicsit szégyellem ezt. 24 éves vagyok.
2011. nov. 1. 12:49
 9/35 A kérdező kommentje:

De basszus egyértelmű, hogy társaságban, munkahelyen, stb. nem fingom, meg böfögöm el magam...


Azért ekkora parasztnak ne nézzél már...

2011. nov. 1. 12:49
 10/35 anonim ***** válasza:
68%

Azt hittem, a barátnőm vagy :D

Csak lejjebb néztem, hogy mégsem, ő idősebb :D

Mi büfiversenyeket is tartottunk meg egy harmadik barátnőnket tanítottuk hangosan pukizni :)


Otthon mindenki azt csinál amit akar, pláne, ha senkit sem zavarsz vele.

Én is néha elengedem magam, csak anyám a büfire szólni szokott, hogy gusztustalan. Pukizni viszont szabad, azon röhögni is szoktunk.


Emberek között pedig még ásítani is csukott szájjal szoktam.

2011. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!