Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek egyszer elkezdik...

Az emberek egyszer elkezdik unni egymást, ha sok időt élnek együtt? Kollégiumban vagy a párjukkal, stb.

Figyelt kérdés

Mármint mindig így van, csak valaki hamarabb valaki később ?

Egy lányismerősöm 5 éve él egy koliszobábanban a barátnőjével és remekül elvannak, egy másik lányismerősöm a szerelmével élt egy koliszobában 4,5 évet, tényleg irigylésreméltóan nagy szerelem volt, eljegyzéssel, aztán nagy meglepetésre főképp a kolis együttélés okozta gondok miatt szakítotak (pedig a fiú 28 volt már, a lány 25, nem annyira fiatalok és sok közös céljuk volt - közös művészeti galéria, honlappal, lakással...stb., mert művészetet tanultak).


2010. aug. 31. 17:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Az első példa természetesen két barátnő.
2010. aug. 31. 17:13
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, és a pár a kolis összeköltözés előtt nem sokkal jött össze, és összesen vagy 6 évet jártak.
2010. aug. 31. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amelyik szerelemnek vége van az el sem kezdődött:P


Amúgy nem tudom én nem hiszek ebben. Több évtizede tartó házasságokat látok magam körül: nagyszüleim, szüleim, párom szülei.

A párom szüle pl. több mint 25 év után is annyira-de annyira szeretik egymást, hogy öröm nézni, ahogy egymásra néznek...szerintem sosem unták egymást. Mondjuk a férfi annyira temperamentumos, humoros, hogy mellette nem is lehet:D

Vagy a nagyszüleim, akik több mint 51 éve házasok...sosem unták egymást és még most is csillog a szemük ha egymásra néznek...

Én több mint 3 éve vagyok a párommal és bárcsak össze tudnánk már végre költözni, akkor teljesülne minden kívánságunk. Mi sem unnánk meg egymást...

úgyhogy összességében a válaszom: NEM :)

2010. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kollégiumi szoba nem a legideálisabb hely az együttélésre. Egy kapcsolaton belül is szüksége van az embernek magánszférára, egyedüllétre, az pedig egyetlen szobán belül megoldhatatlan. Nem minden kapcsolat bír ki ilyen mértékű összezártságot. Még egy garzonlakásban is van tér az egyedüllétre, hiszen amíg az egyik a konyhában tesz-vesz, addig a másik ellehet magának a szobában.
2010. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!