Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten Kőbánya Óhegy...

Budapesten Kőbánya Óhegy milyen környék?

Figyelt kérdés
Lakást keresek, és elég jó áron láttam ezen a környéken. Valakinek van tapasztalata, hogy milyen környék ez? Lakható?
2021. szept. 28. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A tízemeletes panel része elég fáradt, a négyemeletesek felé nem olyan rossz. De ott is sok a proli és nehéz parkolni a négyemeletesek felé.
2021. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én kertesházas részt néztem, Sörgyár utca. Erről a környékről van tapasztalat?
2021. szept. 28. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ó, akkor azért a jó ár. Nagyon nézz körül, a szűkebb és tágabb szomszédságban, mert az elég vegyes társaságú rész, ha érted, h mire gondolok. Kőbányán lakom 43 éve, csak azért van tapasztalatom. Nem mondom kapásból, hogy eleve szar, de nagyon nézz körül!
2021. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sörgyárnál sok a "nem mondom milyen ember", ha érted mire gondolok.

Illetve nem tudom mi történt, én 14 éve Kőbányára járok dolgozni (másfél év home office volt, de azért néha be-be kellett menni), és nagyon durván lezüllött Kőbánya alsó rész. Rengeteg a hajléktalan, és "nem mondom milyen ember", múltkor beugrottam a Spar-ba ésa Dm-be Kőbánya alsón, délután ötkor, szabályosan féltem. Sose volt egy Rózsadomb, de nem féltem pl. Kőbánya alsón, meg volt néha 1-2 hajléktalan, meg szédelgő, "nem mondom milyen ember", de nem volt félelmetes, legalábbis délután, este nem járok arra, nem is ajánlom nőknek se régen se most, de régen napközben, sötétedésig nem volt gond.

2021. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!