Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kőbánya mennyire veszélyes...

Kőbánya mennyire veszélyes környék Budapesten?

Figyelt kérdés
Főleg éjszakai járatokra gondolok, esetleg gyalog hazafelé buliból. Ha belémkötnek a kisebbségiek, mit tegyek? Daráljam le őket vagy tetessem magam hülyének, esetleg játsszam el, hogy megszállt valamiféle rontó szellem, a cigányok úgyis babonásak.. vagy mit tesznek akkor, ha kést rántanak hogy pakoljak ki, én meg: rendben, szúrj meg!
2013. jún. 24. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
attól függ melyik részére gondolsz.. a hős utca, halom utca, hölgy utca, Zalka Máté tér környéke elég gáz... én az újhegyin lakom 20 éve, itt nem szokott balhé lenni, egyáltalán, nagyon ritka amikor kiabálás van de szurkálás, gyilkosság nem nagyon történik, max az említett részeken. :)
2013. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Köki az gyilkos környék. Bűnös város.
2013. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kőbánya mennyire veszélyes környék Budapesten?"


elég nagy kerület, ahol vannak szép környékek is, de a nagy része nappal sem egy életbiztosítás, nemhogy éjszaka...



"Ha belémkötnek a kisebbségiek, mit tegyek? Daráljam le őket vagy tetessem magam hülyének, esetleg játsszam el, hogy megszállt valamiféle rontó szellem, a cigányok úgyis babonásak.."


ledarálni őket nem tudod, mert amíg te egeydül vagy, ők legalább hárman, plusz minden cigányklánban van legalább egy 100kilós kancigány...

ha hülyének teted magad attól még kirabolnak ugyanúgy, plusz még meg is vernek...

á, ezek a budapesti cigányok össze nem hasonlíthatóak a vidéki szoknyás gáborcigányokkal, hogy olyan babonásak lennének, kiröhögnének téged...


na de mit tudsz tenni?

szappantól félnek :)) viccet félretéve, a futás a leghasznosabb módszer, ugyanis soha nem tudni hogy mikor jön "erősítés", és honnan mekkora pillangókés kerül elő... persze meg is verheted őket, de a mai igazságszolgáltatás akkor téged venne elő, és csuknának börtönbe...

ha esetleg nagyobb magabiztossággal szeretnél közlekedni, hogy a valós életben mennyit segít azt nem tudom, de szerezz be egy gázsprét :)

2013. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

első hozzászólást még kiegészíteném a fokos/bihari utca környékével, az sem életbiztosítás

Ezt az önjelölt rambóskodást meg felejtsd el, "daráljam le őket?" 5-6 ember körbe áll nem sok esélyed van..a szúrj meg hősködést meg végképp, honnan tudod, hogy nem fog valóban megszúrni?

Éjszakai járatok nem veszélyesek, max részegek és/vagy csövesek óbégatnak rajta, de nem fog bántódásod esni.

2013. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem..köszönöm. és mi a véleményetek a Hova ne? blogról? szerintetek mennyire túlzás, ami ott le van írva?

[link]

2013. jún. 24. 11:59
 6/6 Liderc2016 válasza:

Halom / Hölgy? Érdekelne, hogy a kommentelő mire helyezi ezt a feltevést. Azért azt tudni kell, hogy a Harmat utca nincs messze a fentebb említett 2 utcától, tehát a rendőrség elég hamar kijön.


Félreértés ne essék; a Hölgyhöz közel lakok és az ottani csendháborítás eléggé notórius. Egy kifejezetten "svédekkel" teli putri van (drogossal, háziőrizetessel), ahol sok a problémás egyed de szépen lassan küldik őket kifele rehabilitás miatt. Ilyen szempontból viszont a ligettelki rész problémás; Laposdűlő pedig egyértelmű a Hős utca miatt. Egyébként ha a Google térképen továbbmentek a Hős utcán lehet látni fotókat újabban épült házakról is. Viszont pont ez a problémám a környékkel: te lakhatsz jó utcában de pár perc sétával már sok kétes elembe lehet botlani.


Egyébként évek óta járok haza éjszakaival (909-es); nappal a 9-esen durvább atrocitásokat láttam mint az éjszakai járaton, mely ugye a 9-es és a 95-ös vonalát alkalmazza. Igaz, a 9-es átmegy a nyóckeren.


Az említett kisebbségből is van többféle. Szerintem ez a környék még mindig jobb, mint a Népszínház utca, ahol már azért van pár elég pöpec, újabb építésű kecó, mégis tavaly ősszel volt egy késelés.

2017. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!