Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Drukkolunk egymásnak holnap?...

Drukkolunk egymásnak holnap? Neked miben kéne?

Figyelt kérdés

én szigorlatozok biokémiából és nagyon nem megy a dolog sajnos. és ha bukás van nekem 1 év parkolópálya az egyetemen. de egy ki szerencsével talán sikerülhet, ma még tanulok, úgysem alszok(most épp egy pánikrohamot vezetek le)

kell még valakinek szurkolni holnap? mert én nagyon szívesen gondolok az illetőre holnap, hogy neki is sikerüljön, amit szeretne.


2010. szept. 1. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Én interjúra megyek holnap. Ha jól sikerült, akkor lesz még egy ügyfelem és így több munkám, több bevételem. Rám férne.

Én szorítok neked.

2010. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szorítok neked! és nagyon köszi
2010. szept. 1. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nem kell szorítani, de én ettől függetlenül szorítok neked. :) sok sikert!
2010. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy
2010. szept. 1. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
köszi *-*
2010. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sok sikert! biokémia az komoly! én szeretem (noha nem egyetemen tanultam csak középiskolában)a nikotinamid-adenin-dinukleotidfoszfát-ra emlékszem a legjobban haha :)
2010. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a 4 éves fiam most lett cukorbeteg, eddig volt 20-as cukra, megnöveltük az inzulint és lett 1.8, holnapra csökkentettük az adagját. Szurkolhatnál, hogy holnap maradjon a normál tartományon belül. Vagy legalábbis ne menjen el húszig és ne essen 3 alá.

De gondolok rád én is. Rmélem sikerül neked is meg nekünk is.

2010. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem holnap lesz angol felsőfokú írásbelim. Szurkolok neked, és nagyon szurkolok a cukorbeteg kisfiúnak is!! Habár most látom, hogy a holnap az a mai napra szólt. Akkor most gondolok rád! :)
2010. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én gondoltam mindenkire, remélem minden jól ment. nekem sajnos nem sikerült, kaptam egy rosszindulatú vizsgáztatót, aki végül olyanon buktatott meg ami nem a tétel része és nincs is sehol leírva. köszönöm neki, hogy 1 évet elvett az életemből.
2010. szept. 2. 12:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem sikerült a szigorlatod. Próbálj meg valami hasznosat csinálni az elköv 1 évben, hogy ne érezd pazarlásnak. Dolgozz valami, akkor munkatapasztalatot szerzel, vagy tanulj valami nyelvet. Gondolj arra, hogy valamiért ennek így kellett lennie. Én mindig erre gondolok.


Én az interjúm eredményét majd csak holnap tudom meg. Jól sikerült, és tetszett is, de nem én vagyok az egyetlen, akivel tárgyaltak... sanszos.

Remélem a cukorbeteg kisfiú is jól van.

2010. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!