Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul viselkedtem?...

Nagyon rosszul viselkedtem? voltatok már hasonlóban?

Figyelt kérdés
volt egy városi rendezvény amin nagyon berúgtam. képek vannak meg belőle. ülök a sörsátorban a padon, fekszek az asztalon, telik az idő, én asztalomnál nem ül senki más egyedül, sötétedik be. jön egy fiatal társaság, kb én korosztályom 20-asok, jönnek, barátkoznak beszélgetnek, raknak elém piát. kérdeztem hogy mi, mondják hubertus. megittam valamit. nem az volt, éreztem még így is, nem tudom mit itattak meg. aztán mondták várjam meg itt őket, elmentek piáért. mondom jó. elmentek, én meg felálltam, hazabotorkáltam. arra sem emlékszem ismertem-e valakit, mi volt az amit megitattak, mennyi idő telt el összességében.
2021. okt. 9. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Az biztos hogy nagyon ostobán.
2021. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!