Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szimpatikus a szomszédom,...

Szimpatikus a szomszédom, hogyan beszélgethetnék vele többet?

Figyelt kérdés

Én a párommal élek, jól megvagyunk, kisebb nagyobb veszekedések azért vannak, de megoldjuk a dolgokat.

Én 22/L vagyok Ő 20/F.

Van nekünk egy kertszomszédunk, rendes ember csak több, mint 20 évvel idősebb nálam, de ez engem nem zavarna abban, hogy megismerjem.

Elég kevésszer beszélgetünk, jó lenne többet. Jó lenne jóban lenni a szomszédokkal, mert pl, ha kiköltözünk és elmenünk nyaralni vagy a szüleimhez akkor egy rendes szomszédot jobban meg lehetne kérni néha kukkantson át minden Ok-e, meg ilyemsik, míg mi távol vagyunk. Meg jó, ha az embernek van egy jó szomszédja. De milyen témát hozzak fel ami alapja lehetne egy hosszabb beszélgetésnek???

Hja ő férfi.

22/L


Ötletek?


2010. szept. 2. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd át mondjuk kávézni
2010. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja, igen azt nem mondtam, hgy se a párom se a szülei nem kedvelik túlságosan, főleg nem az apósjelölt...

Párom nem haragszik, ha kerítés mellet beszélgetek vele néha, de nem szeretné, ha járkálnék vagy ő járkálna. (Szerintem írtó féltékeny lenne azé nem akarja).

2010. szept. 2. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdeklődj valamiről, amiről tudod, hogy érdekli, amivel foglalkozik. Hogyan készítette, hol vette, hogy kell használni.. (pl a kertjében valami szép növény, a szép új kerítés/tetőcserép vagy bármi más..)

vagy a szakmájával kapcsolatod kérdés is lehet.

2010. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat az, ahol a fiú féltékeny a szomszéd bácsira? :O
2010. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Negyvenpárévesre? miért ne lehetne féltékeny?
2010. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
amikor nincs otthon a párod akk áthívod a tagot és elbaszélgettek... :D
2010. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Párom mindig itthon van, mert pályakezdő hegesztő nem kell sehova sem.
2010. szept. 3. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!