Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha mindenki mindenhol szemét...

Ha mindenki mindenhol szemét egy normális emberrel az miért szokott lenni? Irigység vagy valami bajuk van azzal vagy egyszerűen nem szímpatikus vagy miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Tévedésben vagy ,ha valakivel mindenki szemét akkor az a valaki meg is érdemli ezt valamiért.
2010. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát sajnos az egyik barátnőmmel van ez , semmitsem csinált pedig és mégis olyanok vele...


Nem vagyok tévedésben

2010. nov. 17. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Az én példámból kiindulva a testékszereimmel van baja sok átlag embernek.

Mivel még suliba járok így vmennyire akarva akaratlanul végigkell hallgatnom mondjuk azt h "De k*csög biztos nem 100as"

Akik elfogadtak így azok nem szóltak érte már eleinte sem.

De normális vagyok nem keresem a bajt és azért szemetek velem mert "más" vagyok mint a többi.

18/F

2010. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Az emberi faj nem szereti ha valaki más. Ha csúnya, kövér, valamiféle rendellenessége van azt az emberi faj nem tűri. Neked is azt kell mondjam mint már annyi kérdésnél is: Rossz fajt választottál ha megértésre vágysz.

genetika...

2010. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, és túl szép, az is baj lehet. A többi nő irigy, a pasik (főleg a lúzerebbek) meg azért haragszanak vagy bunkók, mert nem szerezhetnek meg.
2010. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat
2010. nov. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!