Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk/lányok...

Vannak olyan fiúk/lányok akiknek bejönnek a gótikus lányok?

Figyelt kérdés
19/l

2021. okt. 27. 10:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Ma így hívják az emósokat?
2021. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ohm nem tudom..az emo és goth stílus kettő különböző dolog..írd be a keresőbe külön hogy emo és utána hogy goth
2021. okt. 27. 10:26
 3/17 A kérdező kommentje:

Goth lány: [link]

Emo fiú:

[link]

Nemtudom jól linkeltem e bocsi

2021. okt. 27. 10:30
 4/17 anonim válasza:
100%

Vannak. Természetesen csak ha ízléses vagy.

23/L goth

2021. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Nekem tetszik ez a sílus, nekem is mindíg efelé húzott az öltözködésem.25f

Egyébként nem hiába van vér vörös hajam.

2021. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Bár ez erősen ízlés kérdése ami mindenkinek más. Ha látok ilyen Goth stílusú valakit akkor mindig egy nagy adag elismerés van bennem, hiszen a társadalom többsége idegenkedik ettől. Ismerem az érzést amikor folyamatosan az öltözködésedet fikàzzàk, képzelem milyen rossz lehet egy lánynak akit a külalakja miatt piszkálnak...

Hogy bejönnek-e, én nem szoktam megbámulni senkit az utcán elég primitív dolognak tartom,de ha szembe jön egy ilyen rocker/Goth csaj, énis megfordulok vagy jobb esetben nekimegyek a villanyoszlopnak, igaz ilyet látni ritka mint a fehér holló.

2021. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve volt egy goth barátnőm, nagyon kedveltem a stílusát.

F

2021. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Gótikus…, pont mint a Notre Dame. 😂

Persze, külföldön is gothic rock-ként hivatkoznak a goth zenére, de

Tisztázzunk valamit: JÓVAL az emo előtt, ami már a ‘70-es évek utolsó éveiben létezett, és a post-punk irányzat egyik mellékága. Gótikusként inkább a XII. században kezdődő művészeti irányzatra hivatkoznak, ami nem összekeverendő a 20. századi dark-goth színtérrel.

Mert ez nem egy hülye divatirányzat vagy “tinistílus”, ahogyan sokak fejében él, hanem egy komoly gyökerekkel rendelkező zenei irányzat, ami azóta kibővült egyéb esztétikai, összművészeti elemekkel, de egyértelműen a zene a fő vonal. Ezt figyelembe véve, lehet, hogy több goth is elmegy melletted az utcán, akiről a megjelenése alapján ezt nem mondanád meg, de nem is kell.

Nagyon sok tizenéves kislány/kisfiú van, akik elhiszik, hogy ha fekete maskarába bújnak, feketére mázolják a teljes arcukat, attól már “atomnagy gothok” úgy, hogy rá sem bagóznak az alternatív zenei oldalra, vagy ne adj Isten, elhiszik, hogy Marilyn Manson-nál meg az Evanescence-nél kezdődik a goth zene, holott SEMMI közük hozzá.


Részemről: Mivel én is ezen a téren mozgok, jó lenne, ha a leendő párommal tudnék olyan koncertekre járni, amit mindketten élvezünk. Mindig is az Ian Astbury vagy Carl McCoy féle hosszú hajú, elvont, alternatív, de igényes karakterű férfiak tetszettek. De ha nem pont goth lesz, akkor legalább más fajta rock zenét szeressen.

2021. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

* Már mint a goth létezett már a ‘70-es évek végén, nem az emo.

Az emo egy sokkal későbbi dolog, ami teljesen másból gyökerezik, semmi közük a gothokhoz.

2021. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező: csak annyit mondok, hogy a gothokat nem érdekli, hogy kinek jön be, hogy hány ember szimpatizál vele pusztán a megjelenése vagy a zenei ízlése alapján, nem kérdezgetik kényszeresen az emberektől, hogy megfelel-e számukra úgy, ahogy van.

Ha esetleg te is “gótikus csaj” lennél.

2021. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!