Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Goth stilusu fiatalok: Milyen...

Goth stilusu fiatalok: Milyen az eletetek ma Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Erzekeltek -e elnyomast, tapasztaltok -e iskolai, csaladi vagy munkahelyi hatranyos megkülönböztetest, vadaskodast, kell -e bantasokat elszenvednetek? Mennyire lehettek szabadok? Ha nehez az eletetek, milyen magoldasaitok vannak a megkönnyitesere? Hogy tudjatok megoldani a szubkulturahoz tartozo tarsasagi eletet videken es/vagy penz hijan, ha igenyetek van ra? Aggodtok -e amiatt, hogy a jövöben az eleteteket a tarsadalmi hangulat jelenlegi konzervativizalodasa ellehetetleniti?(Elnezest kerek a nem magyar billentyüzetert, csak ez van.) Egy kulfoldon elo magyar goth (30/N)

2015. máj. 19. 03:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vidam es gondtalan
2015. máj. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Elnyomás, basszus... Dramaqueen.
2015. máj. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
vidam es gothatlan
2015. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]



Van pár érdekes bejegyzése, a kérdezett témával kapcsolatban is, ma már FB-on folytatja a blogolást, de azt nem tudom linkelni, nem használok FB-t.

2015. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem piszkálnak, de az igaz, hogy voltak emberek, akik azt kérték, hogy ne legyek goth. Nem fogok megváltozni, ha már annak érzem magam.

Az mondjuk bánt, hogy kevesen vagyunk, egy- két embert ismerek csak, akik a szubkultúrába tartoznak. 17/l

2015. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj, például ahol én élek kizárt, hogy bárki hasonló stílust képviseljen. :(
2015. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

(5. vagyok)

6# ismerem az érzést...ahol én élek nem ismerek goth embereket...

2015. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak az öltözködésemmel van a bajuk, az meg engem nem érdekel, azt veszek fel amihez kedvem tartja.
2015. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Az öltözékem nem túl mindennapi,munkán kívül,mostanában szeretnek pofázni,pedig sosem ment ez,ráadásul egyre több a "féreg".Próbálom figyelmen kívül hagyni az embereket,bár nagyon gyűlölöm őket,és egyre idegesítőbb a közelségük,félek hogy egyszer meg fogom ölni valamelyiket,mert rám mert nézni...
2015. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rambo vezér ***** válasza:

Minden bajomat azzal oldom meg, hogy a célomra gondolok (érettségi után rögtön katonának megyek).


A társadalommal nem foglalkozom, mert nincs rá okom.


Nem nagyon lehetek szabad, mert dirigál a Viktor...


15/F

2016. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!