Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma este mentem volna valahova,...

Ma este mentem volna valahova, elindultam (, de visszafordultam és hazajöttem) de olyan ruhában voltam ami nem illik oda ahova mentem volna, és a végén nem mentem el mert zavart engem és tudom hogy más is furán nézett volna rám?

Figyelt kérdés
Ez nem normális. Vagy igen? miért zavar az ilyen ?
2010. szept. 3. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Mivan?
2010. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D máshogy nem igazán tudom megfogalmazni , sztem érthető :D
2010. szept. 3. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Én általában olyan ruhában megyek el egy helyre, ami odaillő.

Velem még nem fordult elő, hogy félúton néztem tükörbe.

2010. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Már velem is volt ilyen! Egyszerüen felvettem valamit amit tudtam, hogy nem lesz jó, de jobbat nem találtam, elindultam és visszajöttem, mert tudtam, hogy úgysem érezném jól magam abban a ruhában. Hát lehet, hogy ez nem normális de ez van.
2010. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak hasonló volt h oszt. kirándulás előtt vmi miatt le voltam törve fogtam magam azt nem a suliba mentem be hanem elmentem várost látni. :D
2010. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért men öltöztél át és mentél el?
2010. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor hazaérve felvehettél volna olyan ruhát ami a helyhez illő és nem érezted volna magad kellemetlenül a ruhádban!Most már kár ezen agonizálni,akkor kellett volna gondolkodni és cselekedni...
2010. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, hová mentél volna. Péntek este lévén, gondolom buliba? Akkor lehet butaság volt, mert egy szórakozóhelyen mindenki saját magával van elfoglalva. Engem is rángattak már el úgy buliba, hogy nem állt módomban sem átöltözni, (farmer, pulcsi) sem sminkelni, mégsem feszengtem amiatt, hogy az egyetlen voltam, aki nem volt "félmeztelen". Viszont olyan volt már, hogy lemondtam egy adott meghívást, mert tudtam, hogy nem tudnék megfelelő külsővel megjelenni. De egy sima buli miatt nem kell stresszelni magad :)
2010. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
68%
Ugy öltzöl ahogy enked tetszik!!mit érdekkel téged más mit mond ember??Szard le magasrol!!
2010. szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
saaaaaaaaaaaaaajt o.O
2010. szept. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!