Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé be vagyok parázva!...

Eléggé be vagyok parázva! Hasra fordultam az éjszaka és úgy aludhattam pár órát, de mire föleszméltem hogy kényelmetlen és visszafordultam már nagyon fájt a hasam?

Figyelt kérdés

Egy idő után elmúlt,de még most is van hogy megfájdul bele nyilall.Hívjam föl a dokim vagy nem történhetett baj?

12 hetes vagyok és már látszik rajtam hogy lakik bent valaki.


2010. jún. 23. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 5.hónapig hason aludtam, és hiába aludtam el máshogy, átfordultam álmomban. Ha megnyugtat hívd fel a dokid, reméljük nincs baj.
2010. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi baj nem lett, és nyugodtan aludhatsz hason.
2010. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En ma toltottem a 14 hetet de meg mindig hasra fekudve esik a legjobban az alvas.Termeszetesen probalok oldalra fekudve elaludni de sokszor arra ebredek, hogy ismet hason fekszem.Nem erzem kenyelmetlennek es soha nem is fajt a hasam emiatt.Nekem is mar jol latszik a pocakom, az idegenek is eszreveszik.Nem hiszem, hogy problemad adodna belole, de ha attol megnyugszol, akkor hivd fel a dokidat.

Boldog babavarast!

2010. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én végig hason aludtam a végefelé felhúzott lábbal és egy párnát magam alá rakva... másképp nem tudtam...

Egészséges babám született:)

2010. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok, s néha én is hason fekszem:), persze féloldalasan, kispárnával. Nem lesz tőle semmi bajod én jó pár hónapig teljesen hason feküdtem, mert nem tudtam máshogy elaludni.
2010. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Ha fölhívom nem fog hülyének nézni szerintetek?És mit mondjak neki bocs de hason aludtam és aggódom mert néha még fáj a hasam vagy mi?

2010. jún. 23. 11:53
 7/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor azt mondjátok nem lehet baj?

A férjem és apám szerint sem lehet ebből gond de anyám meg olyan parás mint én és azt mondja menjek el a dokihoz.

Apám szerint csak egy kicsit megnyomódhatott és majd ha visszaáll akkor nem fog már fájni.

2010. jún. 23. 12:23
 8/11 anonim ***** válasza:

12 hetesen annyira még nem lehet nagy hasad, nem valószínű, hogy ettől fájdult volna meg. lehet, hogy csak rosszabbul mozdultál vagy szimplán húzódnak a szalagok. Szerintem ne hívd fel a dokidat, felesleges ilyennel zaklatni, kivéve persze ha meg akarod mosolyogtatni. Én 29 hetes vagyok szép nagy pocakkal, de a mai napig hason fekve felhúzott lábbal alszom és egyikőnknek sincs semmi baja sem. A te babád még olyan picike, hogy semmit sem észlel, mellesleg a magzatvíz megvédi mindentől. Ne aggódj ilyen butaság miatt.

Boldog babavárást

2010. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az tuti hogy a hason fekvés miatt fáj/t a hasam mert ahogy átfordultam éreztem hogy fáj és még most is érzem,de megnyugtattál hogy azért megvédi őt a magzatvíz.Bízom benne hogy tényleg nem nyomhattam meg,mert akkor nem tudom mit csinálok magammal hogy ennyire hülye voltam.Megpróbálok legközelebb jobban odafigyelni.Jövőhéten úgy is megyek a magán rendelésére és remélem addig elmúlik ez a néhai fájdalom,nyilallgatás.
2010. jún. 23. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a fájdalom és a nyilalgatás meg is marad, az már nem a hason fekvés miatt lesz, hanem mert nyúlnak a szalagok. Aranyos, hogy így aggódsz ilyen kis semmiségen. A babádnak az ég világon semmi baja, vígan lubickol a magzatvízben. Máskor is fogsz óhatatlanul is hason feküdni vagy később háton de akkor sem lesz semmi baja a bébinek, biztos helyen van bennt.
2010. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!