Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van mostanában olyan fiatalabb...

Van mostanában olyan fiatalabb ember, aki alice in chains rajongó?

Figyelt kérdés
Eddig valamiért egy olyan embert sem ismertem meg, aki szeret aict hallgatni. Főleg az ismerettségi körömből is csak 2-3 ember van, aki rockot vagy metalt hallgat, de senki sem aict, vagy más grunge bandákat.

2021. nov. 15. 21:57
 1/4 anonim válasza:

en regebben hallgattam par szamukat meg egyeb grunge bandakat pl ezeket: hole (oket most is hallgatom)

Temple of the dog

Veruca salt

Pearl jam

Soundgarden

Stone temple pilots

Mudhoney

Silverchair

Nirvana (most is imadom)

Hat a nagyon alapokat, most mar inkabb mas iranyba mentem zenei teren, de egy csomo ismerosom hallgat iyleneket

2021. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én valahogy nem tudom megtalálni az ilyen embereket. De nekem a személyes kedvenceim grunge téren:


Alice in chains (összes 99 előtt készült album album)

Pearl jam (ten)

Soundgarden

Stone temple pilots

Mudhoney

2021. nov. 22. 20:02
 3/4 anonim válasza:
13 éves vagyok (vagyis még elég fiatal :D) és nagyon szeretem az aict. Nem vagyok rajongó,még csak nemrég kezdtem el hallgatni őket. És még más grunge bandákat is hallgatok (leginkább ezeket: Pearl Jam, Stp, Soundgarden, Nirvana)
2022. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is pont 13 évesen kezdtem el ebbe jobban belemenni, szóval nem baj.
2022. márc. 1. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!