Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják a külföldön élő...

Miért mondják a külföldön élő magyarokra, hogy extrém módon széthúznak?

Figyelt kérdés
A lengyelekre meg azt mondják, hogy a külföldön élő lengyelek nagyon összetartanak.

2021. nov. 20. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden nemzet széthúz ha külföldön él.Lehet az lengyel,cseh magyar.Ennek az az oka hogy érdekismeretségek csak.
2021. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Alapesetben minden nép keresi egymást a világban, feketék feketéhez húznak a börtönökben is, latin ajkúak ugyancsak.

A magyarban sok a törés, megcsömörlött nép aki őrlődik, és saját magát fojtja meg a keserűségével, a társadalmunk is sajátos akinek kicsit több lóvéja van az már rögtön két ligával feljebb haverkodik, bizonyos helyekre bemész rendesen kinéznek mintha apróval fizetnéd ki a szolgáltatást....

Gusztustalan nép, nem tudok magunkra mit írni, sajnálom hogy ide kellett születni, kint nem érdemes reklámozni a származást, közel keletiek azok befogadóak, feketék sem rosszak pörgősek lazák is, de sok magyar fél tőlük és nem nagyon foglalkoznak velük.

Akik kint vannak azok a mentalitás miatt, szarnak egymásra, némelyik ott is kimondja hogy csak magyar ne lásson itt, elég volt belőlük otthon.

2021. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Külföldön élő magyarként sose kerestem az itteni magyarokat, mert miért tettem volna? Egyáltalán nem hiányzik Magyarország, épp ellenkezőleg. A magyar családomat és barátaimat pedig bármikor felhívhatom Skype-on.


Olyanba viszont nem egyszer belefutottam, hogy magyar turisták vagy frissen kiköltözöttek megtudták, hogy magyar vagyok, és rögtön rámszállták. Milyen jól beszélem a nyelvet, tanítsam már őt is (teszem hozzá, ingyen gondolta), szerezzek neki lakást, van-e szabad állás a munkahelyemen, ami mennyit is fizet, stb. Aztán ők sértődtek meg és szidalmaztak, amikor nem álltam neki egyengetni az útjukat.

26/N

2021. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

1-es!

Magyarok szethúznak, lengyelek valóban osszetartanak.

(tapasztalat)

2021. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as! Sajnos minden szavaddal egyetértek, itt Írországban is ez van...
2021. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanaz a tapasztalatom, amit a 3-as ír, Angliában élek.
2021. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!