Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » . Hogy lehet itt 100%-osnak...

. Hogy lehet itt 100%-osnak lenni? . Elképzelni se tudom. Talán egy kommunistának, akinek nem feltűnő, hogy mindenki rá szavaz?

Figyelt kérdés
nem célom ezt a "magasságot" elérni...
2010. szept. 5. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
a 2. mondatodat nem értem, de mindegy. én sokáig 100%-os voltam, aztán belefutottam pár olyan hülye kérdésbe, hogy muszáj volt rá reagálni.. és le lettem pontozva. meg nagyon sokszor ellenkezik a véleményem az általános elfogadottal, akkor is lepontoznak.. de mondom, amíg az ilyenekből kimaradtam, 100%os voltam elég sokáig.
2010. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kokas Lajos ***** válasza:
72%
Ha itt valaki sokáig 100%-os azt egy idő után kiemelik innen és elviszik az UFO-k, vagy a NASA. Az agyát felszeletelik és formalinba teszik! Régóta keresik minden titkok tudóját, szóval vigyázzatok!!!!
2010. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én soha nem voltam 100%-os, de én is kötözködős vagyok ha ellenkezik a véleményem :)
2010. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2.mondat értelme: manipulálni lehet a százalékot?

ahogy alkohol is csak 96%-os van, nincs olyan válasz se ami mindenkinek jól feküdne. Az már köcsög-ség.

2010. szept. 5. 00:19
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha 100%-os akarsz lenni, akkor a politika és a kultúra kategóriákba semmiképpen se írj. Különösen, ha baloldali, illetve ha egyházellenes vagy.
2010. szept. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az olyan kérdésekre,mint:"Hitler zsidó volt?" még az Ufo-k se tudnának válaszolni, kiszaladnának a Galaktikából, de mi azért csak okádjuk rá a választ.

Szerintem is a NET-et, meg ezt a "kérdések"-fórumot is az űrlények hasznosítják legjobban. Mint mikor a horgász tüzet gyújt a jégen, hogy odacsalogassa a halakat.

2010. szept. 5. 00:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lehet, ha olyan válaszokat írsz, ami a nagy átlag véleményével egyezik, ellenben nem olyan sarkos, hogy értékelésre buzdítson bárkit is. Így legfeljebb 1-2 ember rábólint, hogy aha, tényleg így van, és nyom neked egy zöldet.

Én a legtöbb kategóriába írtam már, de sajna néhány dologról olyan a véleményem, amire ugranak. Pl. családi kérdésekben hogy segítsen a gyerek a háztartásban, politikában hogy nem a jobbik az atyaúristen, közoktatásban hogy nem kell mindenkinek egyetemre menni, otthonban hogy nem gyógyír a világ minden problémájára az ecet, stb.

Egy ideig foglalkoztam a százalékommal, ma már nem is érdekel. Igyekszem segíteni, akinek tudok, remélem, azért van, aki megfogadja :)

2010. szept. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig voltam 90% fölött. Nem tudom, mi volt a titka, akkor is ugyanolyan válaszokat írtam, ugyanazokba a témakörökbe. :D
2010. szept. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogyan lesznek néhányan 0%-osak...:)
2010. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, mert lepontozok minden 100%ost függetlenül attól, hogy mit írnak. :D
2010. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!