Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenki utal de az osztályban...

Mindenki utal de az osztályban többen, nem egyszer hallottam, hogy leszbi. Pedig egyedül rólam nem tudja senki elképzelni ezt az iskolán kívül. Az osztalyban van egy hülye és mindenkit úgy irányít be ellenem hogy az"csodalatos"!?

Figyelt kérdés
mar nem bírom ezt tovább nem tudom mi lesz a vége otthon bőgtem mar jó sokat mert és nem az első alkalom az ilyenre mar próbáltam megváltozni de nem megy mert nem tudom hogy tegyem és azt sem hogy miért nem elveznek mar mondtak hogy senki sem elvez meg minden pedig én mást halottam róluk!?ha én ott vagyok és valami infót akar valaki a tobinek mondani inkáb ot hagynak!?
2009. ápr. 22. 13:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Úgy látom van ott a csapatban egy főnök, aki bármit mond, a többi lohol utána mint a kiskutyák, még ha más is a véleménye. Rémesek az ilyen emberek, próbálj meg ne törődni velük, és koncentrálj saját magadra, tanulásodra, pihenésedre, esetleg keress egy társaságot akik befogadnak. Pl. sporton belül.
2009. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

HÚÚÚ! Nehéz megérteni amit írtál főleg az utolsó két mondatodat....nem beszélve a sok helyesírási hibákról!!!

Ne foglalkozz velük,hagyd a fenébe...3 dolgot tehetsz:.csak mosolyogj,és ha megint meghallod,hogy rólad beszélnek a többiek,szólj nekik oda,hogy nem jól tudják az infót,és ha érdekli őket a te "Leszbi" kalandod csak kérdezzenek téged és te elmeséled....(biztos vagyok benne,hogy nem vagy az,de ilyenkor a legtöbben zavarba jönnek,és előbb-utóbb a pletykának is vége lesz....)Vagy elkezdhetnél te is egy pletykát,hogy nem érted miért kavar a "kis hülye"(akire te gondoltál) mert amikor együtt voltatok nagyon jól éreztétek magatokat...Vagyis pletykálj te is a másikról hasonló dolgokat...De tudni kell,hogyha ezt fogod csinálni akkor te sem leszel különb náluk....Ezért ne is foglalkozz vele...Minden csoda 3 napig tart..utána már unalmas lesz....

2009. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Előző író vagyok...látom javítottál a helyesírásodon..még javíthatsz hisz az utolsó mondatodban is van hiba....
2009. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az vagyok aki írta a kérdést és csak válaszolni szeretnek annak aki azt írta hogy sok a hibám ay a baj hogy kevés a karakter és nem fértek be egyes helyekre a szóközek és olyan hely is van ahol azért maradt úgy mert bizony pirossal alá volt húzva de nem a helyes "megoldást" dobta ki ezert hagytam és koszi a többi választ is(azok akik írtak)
2009. ápr. 22. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Találd meg azokat az erősebb egyéniségeket akik szimpatizálnak veled, és barátkozz velük. Ők könnyebben meggyőzik a többséget, ha úgy látják hogy szimpi vagy.


Valamint tűrj! Ne hátrálj! Sz..rd le h mit mondanak rólad. Te értékes ember vagy akkor is ha alaktomos sze métládák áskálódnak ellened!


Én is közellenség voltam ált 5-8-ig főiskola 1-3 ig.

Aztán a nagy ellenségek a barátaimmá váltak a végére.

Nem kedveltek mert sosem követtem senkit sem vakon.


Végül pedig kegyetlenül verd el a főellenségedet, a hangadót, de mindenki előtt! Magabiztosan kell csinálnod, és utána szóban is alázd meg, de ne vulgárisan. Mondd neki hogy csak gerinctelenül nagy a po fája, és kavarja a sz.rt.


Ha lerombolod a tekintélyét akkor rögtön más fényben fog feltűnni amit eddig ő mondott.

Ha az illetőt sikerül egy béna pöc snek beállítanod akkor hitelét veszti mindaz amit rólad állított.

Vagy lagalábbis senki nem mer majd szekállni. :)


Végül van a gerinctelen mód: Barátkozz a fősze méttel. Legyél seg gnyaló. Ocsmány egy mód, de célravezető. Hozzáteszem és sohasem alacsonyodnék le ez legutóbbihoz!


A bőgést meg hagyd abba! Attól még soha semmi nem oldódott meg, hogy az emberek elvonultak hüppögni egy csomag zsepivel!

2010. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én így vagyok már több helyre is leírtam ,hogy mennyire utálnak ide nem írom le.

ha leszarod őket rád uszítanak egy tanárt ,hogy próbálj beilleszkedni közben ők rajtad és a tanáron röhögnek. . Senkinek se szólj mert megvernek , ütnek rúgnak, oldalba hasba, nekem olyan volt ,hogy viccből úgy bordán rúgtak alig kaptam levegőt zöld foltos lett.

A szüleimnek azt hazudtam bevertem a padba amikor elő akartam venni a matek könyvet.

Az mondták adnak kötelet is ,hogy megöljem magam közben röhögtek. Meg ,hogy majd "elsinkelnek" megölnek.

Utána az egyik gyerek válaszolta , hogy 8-dik osztály végén ,mert az ilyen jó K.U.R.V.A csicska kevés van. Én teszem fel mindig az osztálytársaimnak a széket, én viszem le a torna zsákjaikat 2-3 fordulóval a tornaterembe, én takarítom a kerékpárjaikat körülbelül: 1-2 hetente hétvégén , én törlöm le a táblát a hetesek helyet mindig, le hugyozták már háromszor a biciklimet.

....... És még sorolhatnám.

Sokszor sírok az ütések miatt, állandó szidás miatt.

Minden reggel gyomor ideggel kellek fel. Hogy ma mivel szívatnak meg.


Ez így meg 2-3osztály-óta.

Amikor még 3-osztályos voltam ég nem ütöttek verte. Csak szavakkal bántottak.

4osztályos koromban már kisebb ütések év végén már a a pokol.

2011. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!