Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » . Hogy lehet itt 100%-osnak...

. Hogy lehet itt 100%-osnak lenni? . Elképzelni se tudom. Talán egy kommunistának, akinek nem feltűnő, hogy mindenki rá szavaz?

Figyelt kérdés
nem célom ezt a "magasságot" elérni...
2010. szept. 5. 00:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most arra lettem kíváncsi, hogy vajon a közel 100-asok tényleg ilyen sikeresek-e az életben?
2010. szept. 5. 13:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak kevés kérdésre válaszolnak. Pl. válaszolt eddig 3 kérdésre, ebből kapott egyszer 100%-ot, és így 100%-os lesz, így nem olyan nehéz. Ha több kérdésre válaszolnának, lepontoznák őket is előbb-utóbb.
2010. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Nem azért 100%-osok, mert k.csögök, hanem mert frissen regisztráltak az oldalra. Friss regisztrációval mindenki 100%-kal kezd, utána kezd süllyedni a lepontozások hatására. Te is 100%-osként kezdtél anno mikor regisztráltál, csak már olyan régóta esz itt a fene (amúgy engem is :D), hogy már rég elfelejtetted.
2010. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor én miért kezdtem 0-ról?
2010. szept. 7. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!