Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lehet ez a...

Tényleg igaz lehet ez a mondás? Vélemények?

Figyelt kérdés

"A cigány az cigány marad akkor is, ha diplomája van vagy normálisnak néz ki."


Sajnos többször is tapasztalom.


Nagybátyám cigány nőt vett feleségül, akinek diplomája van, rendezetten élnek.

Egyszer összevesztünk velük, és ami tárgyat pénzt adtak anno, azt visszakövetelte, meg mindig kavarta a sz@rt.


A másik eset friss, most a középsuliba (normális, szóval nem az alja) jár egy cigánygyerek, akivel jóban vagyok. Mentem a szekrényemhez, ott ült ő és az osztálya és hallottam, hogy valamire azt mondja, hogy "ráhúzod a f@szodra". Akkor kicsit elbizonytalanodtam.


2021. dec. 4. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Vannak amerikai házaspárok akik eléggé gazadagok akik pl. cigány és olyan sorsú kisgyerekeket adoptálnak, akikről el van terjedve, viszont nincsen kimutatva, hogy butábbak.

A válasz: ugyan úgy cigány származású marad, viszont ha jól van tanítva, akkor ugyan olyan ember mint én vagy te.

Nekem volt egy nagyon jó és egy nagyon agresszív cigány ismerősöm.

Az előbbinek segítettem matekot tanulni és őszintén megköszönte.

Míg a másik mindig verekedni akart.


Minden a nevelésen múlik.

Plusz minden ember kavarja a szart, legyél fehér vagy sem.

2021. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sőt ha rájössz inkább a "fehér ember" máshogy kavarja a sz*rt, akkor lehet elkezdhetünk arról beszélni, hogy senkit sem lehet a rassza alapján lenézni.
2021. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Vannak nagyon normális cigányok, és vannak nagyon gáz fehérek, nem a bőr színe a lényeg.
2021. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
A mondás nincs ragozva, csak annyi, hogy "A cigány az cigány."
2021. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen
2021. dec. 4. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
kíváncsi vagyok, hogy akkor kik nyomtak a nem tetszekre és nem írták meg a véleményüket :D
2021. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nácik, romák, egykutya, mindkettő egy barbár népség.
2021. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!