Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyar meleg közösségben...

A magyar meleg közösségben mozgókhoz szólva: a twink/bearnek van magyar megfelelője, vagy csak az angol szó a használatos nálunk is? Illetve van bármi magyar, melegek közti szleng, ami eszetekbe jut?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 19:47
 1/7 A kérdező kommentje:
A twink és a bear testalkatot leíró szó, egyes. Ha nem tudod, miről van szó, mit homofóbkodsz?
2021. dec. 10. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Ez nem homofóbia pusztán normalitás, mellesleg milyen testalkatok lehetnek amit magyarul nem tudsz leírni..?
2021. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismételten: ha nem tudod, miről van szó, állj tovább. Tisztában van a szleng fogalmával? Egészen pontosan azzal, hogy a közösségekre jellemző a sajátos szóhasználat? Nem véletlenül *kezdtem* azzal a kérdést, hogy a magyar meleg közösséget szólítottam meg.
2021. dec. 10. 20:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudom, hogy mondjam el neked ezt az igazán borzalmas hírt, de igen, homofób vagy. "Mentális zavar"? Igazán?
2021. dec. 10. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted normális dolgokon gondolkozol?, szerintem nem. 🤔
2021. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
A twink magyarul nyunyó. Ezt azért illene tudni Cili néninek köszönhetően.
2021. dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Twink = nyunyó, nyunyóka

Bear = maci, mackó, medve.

[link]

2021. dec. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!