Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ausztriában élek és mindig...

Ausztriában élek és mindig kevesebbnek érzem magam az osztrákokhoz képest. Úgy érzem, az ő szemükben is egy porszem vagyok. Szerintetek van ebben valami igazság?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a szakmád, mit dolgozol?

Nincs sikerélményed a munkádban?

2021. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki egy porszem a világban.

A saját életedet éld, a saját kis körödnek legyél 'fontos'.

2021. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ez mindenhol így lenne a világban. És Ausztriában még szerencsés vagy, hiszen fehér, keresztény, európai vagy.
2021. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így azért általánosítás, hogy az "osztrákok". Biztos, hogy összes osztrákhoz képest érzed magad kevesebbnek vagy csak a saját közvetlen környezetedhez? Hidd el, nekik is megvannak a maguk problémái, inkább arra törekedj, hogy minőségi emberi kapcsolatokat alakíts ki ha nem velük, akkor másokkal, az majd növeli az önbizalmad.
2021. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is külföldön élek. Ez alapvetően szerintem belőled jön és kisugárzik. Ha pl nem mersz kontaktolni senkivel, más is menekülni fog tőled, mert érzik, hogy ez olyan fura, nem beszél senkivel. Próbálj szerintem fejlődni nyelvtudásban és légy nyitott. Pl te is megkérdezhetsz másokat, hogy "hogy vagy", vagy akármi. De megértelek!
2021. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a diaszpóra-lét rendszerinti velejárója. Nem nem kell feltétlenül így lennie, ha elhiszed magadrol, hogy nem vagy kevesebb náluk, akkor egy idő után ők is el fogjak hinni.
2021. dec. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!