Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért húzza sok fiatal a...

Mért húzza sok fiatal a fejébe a csukját, ha az utcán jár vagy tömegközlekedéssel utazik akár 40 fokban is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 16:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Mert az hiszik hogy ettől menőbbek lesznek.Meg ebben az emo korszakban már minden megtörténik.
2010. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mert drogos
2010. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 orsybaba88 ***** válasza:
100%
így akarnak kiemelkedni a tömegből. vagy épp így akarnak elvegyülni az emberek között. magányra vágynak, nem akarnak kontaktust teremteni másokkal. de az is lehet, h egyszerűen nem lett jó az új hajszínük vagy a frizurájuk:)
2010. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én tegnap utaztam ugy meg reggel is de mentségem hogy reggel rohadtul fáztam tegnap meg eset az eső és azért fáztam..xD
2010. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ez egy amolyan személyiség-kinyilvánítási eszköz, gondolom te apám korú emberke vagy akiknek a szülei szintén nem értették a baboskendőt a biztosítótűt a kitűzőket a szakadt kabátot és a csőnacit :) ez a generáció így mutatja ki hogy lázad
2010. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok apád korú emberke, egyetemista vagyok.:)
2010. szept. 7. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Félnek, szoronganak, rosszul érzik magukat, egy anyaméhre emlékeztető állapotot hoznak létre maguk körül. Hasonló jelenség, amikor egy felnőtt magára húzott takaróval alszik.


Másik ötletem valamelyik menő amerikai sztárt utánozzák valamilyen elmebeteg menekülős film megnézése után.

2010. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én pl. azért szoktam a fejembe húzni a kapucnit, mert esik, vagy mert fázom.

Igaz, olyankor nem 40 fok van.

2010. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó persze az más, ha esik az eső.
2010. szept. 7. 19:25
 10/11 A kérdező kommentje:
De mikor teljesen jó idő van - se nem hideg, se nem esős - akkor minek kell a fejükre az a kapucni? Vagy tömegközlekedési eszközökön is a fejükön szokott lenni. Ilyenkor szokott bennem felmenni a pumpa, hogy mért nem akarja az ilyen, hogy mások is lássák az arcát vagy a haját? Milyen lenne a társadalom, ha mindenki ezt művelné? Semmi kommunikáció nem lenne az emberek között szinte csak a ridegség. Az ilyen csukjás emberek mindig azt az érzést keltik bennem, hogy őket hagyják békén, senkire és senkire nem kíváncsiak és semmi nem érdekli őket az életben csak a magány.
2010. szept. 7. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!