Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fotózásos kérdés. Milyen...

Fotózásos kérdés. Milyen beállást ajánlotok, hogy egyedi képek legyenek?

Figyelt kérdés

Szeretnék néhány képet készíttetni, profi fotósra pedig nem telik :)

Milyen beállásokat ajánlotok, illetve milyen kiegészítők mutatnak jól a képen? Esetleg képet is linkelhettek...


2010. szept. 7. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ fiú vagy vagy lány.Ha lány akkor lényegtelen a beállítás, a lényeg,hogy meztelen legyél. :)

Kiegészítö: korbács,lakkcsizma.

Remélem segítettem.

2010. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyire értesz a fotózáshoz?
2010. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nem akarlak elkeseríteni, de ezt így lehetetlen megválaszolni

na meg hogy ki a profi fotós, az ismét egy jó kérdés:) max a harc megy egymás között, és stílusok különböznek amiért jól esik szidni egyiknek a másikat, de olyan, hogy profi, nos ilyen végzettség pl nem létezik, úgyhogy az ízlésedre van bízva


amúgy ha lát benned fantáziát, nem feltétlenül kell ám 100 ezrekben gondolkodni ...

ha elmész egy fotostudióhoz, akkor nyilván olyan összeget mondanak, hogy eldobod magad, de ha privátban megkeresel egy fotóst, akkor még az is lehet, hogy csak a hobbyjának élve, anyagáron megcsinálja neked

(nekem is volt már pár ilyen esetem)

2010. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!