Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy férfi 30 éves korára...

Ha egy férfi 30 éves korára csak 2 millió ft megtakarítással rendelkezik plusz egy autóval, de lakása nincs az az ember nem ér semmit, nem viszi semmi az életben?

Figyelt kérdés
Én ennyit tudtam elérni 30 éves koromra, de sokak szerint ez kevés. Mondhatni egyedül nőttem fel, testvéremékkel élek együtt a ház egy leválasztott részében, illetve gyerekként is ott nőttem fel. 20 éves korom óta 29 éves koromig albérletben voltam, az nagyon sok pézt elvitt, ennyit sikerült eddig elérnem. Többet kellett volna elérnem ilyen idős koromra?
2022. jan. 11. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Akkor azt kell mondjam, hogy ennyit tud Magyarország nyújtani. Ha nincs mögötted szülői támasz. Ez nem a te szégyened, hanem az országé. De mint tudjuk előre megy nem hátra. Mondjuk a szakadék nem tudom miért perspektíva.
2022. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit el tudtal erni, akkor mar tobbet ertel el, mint az europaiak ketharmada-haromnegyede, es a magyarok kb. 80%-90%-a. Egyaltalan ne erezd magad kevesnek.
2022. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az europai emberek kb haromnegyedenek semmilyen megtakaritasa sincs, nincs allando felrerakott penzuk.
2022. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Férjemnek az utóbbi 3 évben magas a fizetése, mégis csak egy 16 éves autót tudtunk venni (nem mintha nem tudnánk értékelni) illetve lakáshoz is úgy jutottunk, hogy felvettük a babavárót és a CSOK-ot. 30 felett vagyunk mindketten. Sajnos csak hitelfelvétel segítségével vagy szülői támogatással tudsz saját lábadra állni, ezt tapasztalom.
2022. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!