Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 17 éves...

Mit szólnátok, ha a 17 éves lányok bejelentené, hogy összejött egy 30 éves férfival?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 10:17
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
70%
Nem örülnék neki. Nem úgy hangzik,mintha jó lenne a kapcsolatotok,mert ezt nem "bejelenteni" kell,hanem előbb megbeszélni a szülőkkel. Figyelj kicsit jobban oda,és ne féld kimutatni a nemtetszésed.
2013. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
agyon verném a pasit
2013. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
Megkérdezném a 30 éves férfit, tudja-e egyáltalán, hogy a lányom még kiskorú. Ha igen, akkor keményen elbeszélgetnék vele arról, hogy mit gondolok a dologról.
2013. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
Aztasok házisárkányt.
2013. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%
Én 22 voltam, párom 30. Nálunk már ez sem tetszett. Mondjuk engem nem nagyon érdekelt, mivel nagykorú voltam nem sok közük volt hozzá. Szerintem egy 17 éves lány is lehet elég érett. Nem tudom mitől féltik ilyen esetben a szülők a gyereket. Egy 18 évessel valószínűleg ezerszer hülyébb dolgokat művelnének. (tudom mert jártam 17 évesen 18 évessel:) Bár az is a fiatalság része, hogy szétbulizd magad:))
2013. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem örülnék de még mindig jobb lenne mint egy korabeli kis drogos,taknyossal aki minden hétvégén megcsalja vagy megpofozza.Mennyi ilyet hallani itt az oldalon is.Egy 30 éves férfi legalább tud rá vigyázni,jó esetben nem csak dugni használja és sokat tanulhat a 30 éves férfitől ha az egy normális fickó.
2013. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor ilyenek juthatnak az eszükbe a szülőknek: A szex, amit simán művelhet korabelivel is, szóval nem hinném, hogy meg lenne rontva a lányuk, a második, hogy ennyi évesen miért nem házas már egy ilyen ember, biztos vaj van a füle mögött, stb. Ha külön élnek nem hiszem, vagyis ha egy idő után nem hiszem, hogy bármit zavarnának az eredeti családi körből. Bár nemtom van egy olyan megfoghatatlan dolog, amiért lehet én sem örülnék. Ez a kiskorúság dolog meg most mi az a max egy év? Az mit változtat már? Ahogy leüti az óra az egy évet olyan sok különbség van? Megmondom előre, így 29 évesen férfiként, semmi nem változik szinte, csak öregebb lesz.
2013. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

anno nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, inkább csak kaland, nem voltam annyira szerelmes, a pasi sem, de nőként kezelt, és sokat tanultam tőle.


anyámnak persze nem mondtam róla túl sokat, a korát illetően meg semmit. kb 2 hónapig tartott a dolog, szóval ha a lánynak van esze, akkor idővel továbbáll, és keres magának egy hasonló korú barátot.

2013. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
55%

Én a lányomat elöbb merném egy 30 éves pasira bízni mint egy 17-18 éves suttyóra aki minden hétvégén a diszkóba fetreng be drogozva meg beb@szcsizva..

ma10:48 -nak igaza van,ha a szex maitt félsz akkor el kell árulnom a korabelivel is fog ugyan úgy szexelni,de amennyire szerencsételenek ezek a mai suttyók,még 2 perc alatt teherbe is vágja neked...plusz agresszívak,megpofozza,megcsalja,stb.Olvassál bele szerelem szex kategóriába mennyi ilyen kérdés van.Egy érett 30 éves férfi akár még jó hatással is lehet rá.Tudom nem tetszik ez neked,de 1 év múlva már nem sok közöd lesz hozzá,ugyan is betőlti a 18-at..

2013. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A lányod is rá fog jönni, ha nem passzolnak össze és akkor lelép, ha meg jól érzi magát mellette, akkor ugysem tudsz mit tenni.
2013. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!