Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy lány az új osztályomba...

Van egy lány az új osztályomba és nem vagyok neki szimpi vagyis nem mondta nekem hanem mástól halottam és szarul esett micsináljak hogy szimpi legyek neki vagy inkább hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem lehet mindenki esete.
2010. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Senki nem lehet mindenkinek szimpi. Ne akarj mindenkinek megfelelni, mert úgysem tudsz. Azokkal az emberekkel törődj, akik szeretnek, és akiknek fontos vagy, a többiekkel meg ne törődj.
2010. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves, ha valamiben közös dolgotok van, és segíts neki, ha szüksége van rá. Esetleg néha kérdezd meg, hogy hogy van, barátságosan kezdeményezhetsz beszálgetést vele. Ha annyira nem vagy neki szimpi, hogy kerül, akkor meg hagyd a fenébe. Persze attól még lehetsz vele kedves, ha épp hozzád szól, meg odaadhatod neki a leckédet, ha ő nem írta meg, vagy adhatsz neki zsepit, ha épp neki nincs, stb. Hátha ezzel kezd megszeretni. De arra nagyon kell vigyázni, nehogy csak kihasználjon. Akkor nem is érdemes vele még csak beszélni sem.
2010. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne arra menj, hogy az eletben indenkinek szimpi legyel. Neked sem fog mindenki szmpi lenni. Arra torekedj, hogy mindenkivel civilizaltan viselkedj, es ugyanezt vard/koveteld meg masoktol is.
2010. szept. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!