Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 14 éves...

Normális az, hogy 14 éves lány létemre még mindig nem sikerült beilleszkednem az osztályomba?

Figyelt kérdés
8 éve járok velük egy osztályba,és valahogy egyikük sem ismer igazán,mindenki furának tart,mert..valahogy nem megy a beilleszkedés.Ezt nem úgy kell érteni, hogy szégyenlős vagyok,hanem hogy vannak napok,amikor viccelődök,különben pedig magamba fordulok,és gondolkodom,és minél többet gondolkodom,annál jobban érzem,hogy élet szar.Nagyon sokszor érzem depressziósnak magam, a vicc is csak azért megy,mert...na.Valahogy nem érzem úgy,hogy szükségem lenne barátokra.Senkivel nem vagyok őszinte,a legjobb barátnőmnek se tudok úgy igazán megnyílni,sőt,még saját magamról se tudom,hogy ki vagyok.Nincsenek barátaim.Mindenki flúgósnak és furának tart. Nagy baj van velem,vagy csak azért dramatizálom túl,mert kamasz vagyok?
2010. nov. 5. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ebben a korban még nincs igazán őszinte barátság( persze vannak kivételek), hanem inkább érdekkapcsolatok. Bartátkozol valakivel, mert menő, okos, szép, akármi. Majd gimnáziumban biztos szerzel barátokat.
2010. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
sz@rd le, énis ufó vok, +találod majd a helyed:D ...keress vmi szakkört sulin kívűl, ott lesznek más arcok is, könnyebben nyitsz feléjük, és találsz barátokat...ne a nyomi suliban keresgélj, ott a "menők" mindenkit b*sztatnak, + azok is, akik nem menők, de azt hiszik, így befogadják őket.
2010. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Én azt gondoltam nyolcadik osztályba,hogy:"Na jó,most betelt a pohár drágaságaim!Megmutatom,hogy ki vagyok!"

Ne félj,tudták mi a rendtartás,mikor jól lecs*sztem egy pár csajt,mikor engem piszkáltak!Aztán volt,amikor elbeszélgettem velük..stb.,és így megkedveltek,mert nem is mertek nagyon beszólni-legalábbis az osztály normális része,akiknek elmondtam dolgokat aztán!

És láss csodát,9.osztályosok lettünk,mind-mind más iskolába,környezetbe kerültünk,és visszavágyunk az általános iskolába(na jó,nem mindenki..)!

A mi osztályunkba 5.-ig ugyanez volt,mint nálatok(sejtem,h. ezért is nem tudsz beilleszkedni):a k*rvák egymás s*ggét nyalták[mindig azt mondták egymásnak,amit hallani akart a másik..]!Mi,akik őszinte barátok voltunk,5-en,mi pedig mindent elmondtunk egymásnak..persze voltak még őszinte barátságok fiúk közt is,csak ők nem veszekedtek ennyit,mint mi..:)

De ez persze,hogy normális,szerintem te úgy,ahogy én érettebb vagy a korodnál..és majd később ezt hasznosíthatod;D

És majd az 30 éves osztálytalálkozón(ha megrendezik persze),büszkén mondogathatod,hogy igen,nekem a gyerekeim boldogok,mert mindent megtudok adni nekik..stb.És persze majd a nagyszájúak is ezt mondják,csak ők meg majd lehet,hogy panaszkodnak a gyerekeikre,hogy ezt emg azt csinálják otthon,nem tanulnak..stb.

És majd akkor gondolhatod:hmm,mennyivel okosabb voltam én már akkoriban is,és az,hogy nem illeszkedtem be oda,csak jót tett nekem,és az egyéniségemnek!(:

2010. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én hasonlóan vagyok mint te, csak én érrétségi előtt 18 éves fejjel és a hím nem képviseletében.
2010. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kamasz vagy, ez normális, hogy túldramatizálod.

Nyugi, nemsokára vége :) A gimi egész más lesz :)

2010. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj, ez a kamaszkor...:) majd középsuliba hidd el más lesz...új emberek, új hely...tiszta lappal indulsz, és akkor nyugodtan nyithatsz majd a otársaid iránt, ott nem ismernek, ezért könnyebb lesz...kitartás csajszi:)

ne foglalkozz azzal, mi a véleményük rólad...úgyse nagyon fogtok majd a suli után talizni ( hacsak nem egy suliba mentek, de akkor sem mindenki megy oda)...nyugika:)

akikkel jóban voltál eddig is, azokkal legyél, és a többiekkel ne is foglalkozz:)

beszélgess pár emberrel, aki rendes, és akivel lehet is:)

a lényeg, hogy ha nem sikerülne btokat találnod, akkor sem kell feladni, mert a köv. suliban lesz rá lehetőséged:)

csak tényleg próbálj majd ott odamenni az új társakhoz, és kérdezni, melyik suliból jött, elhívni a büfébe, mosdóba, és közbe majd kialakul a dumcsi:)

ha csendesebb típus vagy, akkor kezd olyanokkal az ismerkedést, aki szintén nem a nagyszájúak közé tartoznak:)

vagy akik neked tetszenek:)

ahogyan most látod a dolgokat, majd változni fog...jóirányban persze:)

szóval ne aggódj, minden rendben lesz...legyél vidám:)

remélem segítettem:)

2010. nov. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

detto olyan vagyok mint te :"D

passz h. miért és mit kellene tenni.Semmit: D várni és elfogadni ...bízzunk benne h. majd változik ez idővel.

2010. nov. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Gondolom tényleg csak a kamaszkor miatt látom ennyire negatívan a dolgokat,és tényleg remélem,hogy elmúlik.

2010. nov. 6. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!