Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy új lány jött az osztályomb...

Egy új lány jött az osztályomba, felborította a barátságunkat 2 másik lánnyal, és engem teljesen kirekesztett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már csak egyikükkel tudok elmenni vhova, vagy átmenni hozzá, szórakozni, de az is csak ritkán. Tudom, azt mondanátok, hogy hagyjam ott őket, de én ragaszkkodom hozzájuk, és egyébként is nem lenne kihez "csapodjak", úgy értem baráti körbe.

Azt mondják, hogy idegesítő vagyok, pedig én mindig próbálkozok megfeleni mindenkinek, de sose jó semmi amit teszekk :S


2010. ápr. 29. 18:07
 1/9 anonim válasza:
78%

csapj le neki két pofont:D

igen ezaz h olyan vagy mint egy pincsikutya nincs saját életed, mész a többiek után. Nem. neked egy egyéniség kellene.. de most komolyan találj magadnak valakit akivel lehetsz.. De ne lógj rajta egésznap neked se lenne jó ez a helyzet. Megmondták hogy idegesítő vagy HAGYD ŐKET békén. ne akarj megfelelni senkinek!! Ezt jegyezd meg:).

2010. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
szerintem jogod van hozzájuk. Vonulj el azzal az új lánnyal vagy a barátnőiddel és mond el nekik, hogy le se szarnak téged, és neked ez rossz.
2010. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Megverném a csajt sulin kivül.

Még jó h az osztályomban tisztelnek.

2010. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
71%
Nekem is volt már ilyen. A régi barátaimat otthagytam és mással barátkoztam inkább. Mert úgy gondolom ha kibírnak téged rekeszteni akkor sosem voltak igaz barátok.
2010. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugya csaj drogozik, iszik meg amit el tudtok még képzelni... Egyik "barátnőm" már szintén iszik, ezt véletleül tudtam meg.
2010. ápr. 29. 18:22
 6/9 anonim válasza:
69%

Kérlek én lekevernek az új csajnak egy-kettőt és megmondanám neki h mi a szitu hogy ő még egy kis senki itt és tegye helyre magát...

jobbat nem took:)

2010. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem suli után verd meg az új csajt, de úgy, hogy életre emlékezzen arra a verésre. Ha meg a barátnőid inkább vele lógnak, akkor nem is érdemlik meg a társaságod. Keress inkább jófej barátnőket, akik nem isznak, nem drogoznak és nem csinálnak egyéb ilyen negatív dolgokat se.
2010. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elöszőr is önző vagy, mert ezek szerint a barátság lényege, hogy neked jó legyen. Az hogy a többiek mit akarnak (ez esetben veled lenni) az nem számít.


"...Azt mondják, hogy idegesítő vagyok, pedig én mindig próbálkozok megfeleni mindenkinek, de sose jó semmi amit teszekk :S..."

Ezek szerint egyéniséged is eléggé közelít a nullához.

Itt az idő elgondolkozni MAGADON, hogy ki is vagy és mit akarsz.

2010. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Utolsó mennyire igaz.

első voltam

2010. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!