Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel érdemeltem ki az osztály...

Mivel érdemeltem ki az osztálytársaim utálatát?

Figyelt kérdés

Egy vidéki gimnáziumba járok immár 3. éve. Sohasem voltam az a harsány, beszólogatós lány, inkább olyan csendes. A hobbim sem a facebbok, msn, beb@szás hétvégente... Nagyon szeretek varrni, horgolni, olvasni, kiállításokra, koncertekre járni. Amikor ezeket elmondtam a suliban bemutatkozáskor úgy néztek rám, mint 1 ufo-ra. Azóta sem lett jobb a helyzet gyakran visszahallom, hogy kibeszélnek a hátam mögött, kapom a lenéző pillantásokat stb. Még elsőben karácsonykor volt ajándékozás és én az egyik legmenőbb csajt húztam ki. Egy saját készítésű horgolt fülbevalót és egy kis terítőt varrtam neki karácsonyi mutívumokkal. Az a fej amit vágott nagyon sértő volt. :( Utána meg ment a barátnőihez és kinevették amiket csináltam.

Hát én arra is gondoltam, hogy esetleg féltékenyek.

Jó tanuló vagyok, értelmesen beszélek (nem minden 2. szavam: hallod?, b@zdmeg), meg talán a kinézetemre is. Nem vagyok egoista, csak nagyjából ki vagyok békülve magammal

És hát igazából azt akartam kérdezni, hogy velem van a baj? Nem nagyon szeretnék megváltozni. L/17


2011. okt. 17. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A világgal van baj, nem veled.

Viszont ha nem találod meg a magadhoz hasonlók csoportját, akkor el kell fogadnod a lenézést, és esetlegesen az élethosszig tartó magányt.

Tudom, mit érzel, én már ezt végig éltem, csak sajnos nem találtam senkit, aki egy hullámhosszon van velem, és együtt is élne velem.

Légy erős, ne hagyd magad, és sok szerencsét kívánok a közösséged megtalálásához.

2011. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nehézne hangzik, de ezek szerint arra sem érdemesek, hogy kicsit is szomorkodj miattuk, változni pedig végképp ne változz meg. Vannak barátaid máshol?


18/F

2011. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Buták, ne foglalkozz velük.

Az ilyen hulladékok sosem fogják értékelni az olyan embereket, mint amilyen te vagy.

Ha ilyen maradsz, akkor még sokra viheted a jövőben. :)

2011. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon kevésre fogja vinni a jövőben anyagi dolgokban. Lelki dolgokban viszont sokkal többre, mint a kortársai.
2011. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Barátaim vannak csak sajnos mind elmentek főiksolára/egyetemre.

Csak a barátom maradt itt velem, akivel már másfél éve alkotunk egy párt.


Utolsónak:

Ki tudok állni magamért és rendelkezem is kellő szorgalommal hogy legyen belőlem is valaki, csak én az ilyenekkel inkább nem osztozkodok. Bár inkább leszek szegény, csak ne ilyen bunkó paraszt


Ja és elnézést a szörnyű fogalmazásért és a helyesírásért, nem erősségem a magyar.

2011. okt. 17. 16:20
 6/9 anonim válasza:
10%
Légy mindig önmagad ,sajnos ez a világ, a fiatalok buliba járnak isznak..de sajnos ez a "norma"..aki ettől eltér az pedig különc ,de pont ma hallottam,az ilyen embereknek a gimi a legnehezebb, viszont az életben megfogod találni a helyed.Csak azt mondom,hogy bár tudtában vagy annak ,hogy más vagy, okosabb, ne légy öntelt,mert egy kicsit azt érzem a leveledben ,hogy önmegerősítést vársz,hogy milyen szemét is ez a világ.Ne légy olyan mint ők,de tudd ahhoz, hogy beilleszkedj neked is alkalmazkodni kell egy kicsit..az olyan lányok között is vannak ésszerű gondolkodásúak akik néha elmennek bulizni...akiknek csak annyira futja,hogy kinevessenek azokat hagyd rá:D Sok sikert ,hogy találj barátokat!
2011. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon elszomorító hogy így lenézik az ajándékaidat!

Nem normálisak az osztálytársaid, tényleg nem!

De nyugi, te úgy vagy jó, ahogy vagy!!! :)) sokkal jobb, hogy a gépezés és a menő meg a szleng duma helyett inkább a művészet érdekel, és te nem vagy olyan, mint egyes mai fiatalok...

Örülj neki!! :) Am én szívesen barátkoznék veled!! :))) Ha szeretnéd, írj bátran üzit!

11/L

2012. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz másokkal barátkozni? Nagyon sajnálom...:(

Én úgy örültem volna az ajándékodnak.:)) Biztos gyönyörű volt...

Sz@rd le az ilyen hülyéket. Veled minden normális ember barátkozna, nincs veled probléma. Nagyon értelmes lánynak tűnsz.

2012. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
De szeretnék egy ilyen barátnőt. :) Én egy nagy szájú làny vagyok, de nagyon baràtkozós. Szeretem az olyan embereket, mint te..:)) Igazsàg szerint tisztellek... Pedig én nagyon szemtelen vagyok :DD Még sem néznélek le soha. Ez olyan beteges-.-
2014. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!