7 próba egy pasinak?!

Figyelt kérdés

Ti milyen dolgokat állítanátok össze 7 próbának egy pasinak, amit ki kéne állnia?

Viccelődtünk egy sráccal, hogy ha kiállja a 7 próbámat, akkor egy pár leszünk! Olyan ötletek kellenének, ami nem erőpróba feltétlen, hanem inkább olyan dolgok, amikből következtetést tudok levonni, hogy milyen is ő, hogy úgymond "megérdemli-e a szerelmem"!

Remélem segítetek összeállítani! :)


2010. szept. 13. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ezt csak te tudhatod, hogy neked mi a fontos egy pasiban.
2010. szept. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
29%
Lopja el egy rendőr kalapját, kulázzon bele, küldje el neki postán, csengessen be hozzá majd lopja el újra.
2010. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Mi ilyenkor azt szoktuk h letud e menni állásból hídba( még 1 fiúnak se sikerült xD pedig könnyű)
2010. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
szerintem amit a második mondott :D
2010. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez azért hülyeség, mert még elképzelni se tudom. Odaállsz elé, és azt mondod: "Béla, most megnézem, mennyire vagy tisztelettudó." Erre ő átkísér egy öreg nénit a zebrán, de csak azért, mert nézed, és ez épp most egy feladat része, aminek a jutalma a nadrágodba való bejutás.


Én ezt úgy csinálnám, hogy egyrészt nem közöltem volna vele, hogy most teszt jön, aminek a végén dugunk, hanem pl. én elég türelmetlen és forrófejű vagyok. Egy férfiban számomra elengedhetetlen tulajdonság a birkatürelem. Tehát, amin normálisan kiakadok, azt túljátszanám (a la How to Lose a Guy in 10 Days?), és megnézném, hogy reagál.


De mondjuk nem csinálnék ilyet. Mert: vagy szereted már most, tehát ez mind hülyeség, és csak kelleted magad, vagy nem szereted, de ha sikerrel teljesíti a hétpróbát, ráveszed magad, hogy szeresd?

23/L

2010. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Három próbát a király szokta feltenni a lánya kérőinek akik ezután meg ismerik a lány szépségét ,eszességét,bölcsességét .Remélem mid ezekből adni is akarsz nem csak kapni sok sikert.
2010. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
cölibátus egy ideig, nagy szívességet tegyen neked, miután írásba adta, hogy semmit sem akar cserébe, hozza magát kínos helyzetbe a haverok előtt, árulja el néhány titkát...
2010. szept. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A király lány itt van még ? ,tudtunk segíteni ?
2010. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

szerezze meg a kedvenc filmed/könyved/zenéd


nézze meg veled a kedvenc filmed vagy hallgassa a zenét


vigyázzon egy ismerős család gyerekeire (játszótér, állatkert vagy akár pelenkázás :))


készítsen neked uzsonnát/vacsorát


mosogasson el utána


menjen el veled ruhát vásárolni (és viselje el, amíg végigjárod a kedvenc boltokat)

2010. szept. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik írtak normális dolgokat, és nem voltak cinikusak!:)

A sráccal csak látásból ismerjük egymást, egyik nap írt rám először, és akkor jól elbeszélgettünk.

Ezt a dolgot inkább az ismerkedési fázis kis megbolondítására szántam!:)

Elég fura gondolat tudom, de kíváncsi voltam, hogy mennyi kreatív ötletet tudnak mások mondani, kaptam is egy párat!:) A többi "frappáns" válaszolónak meg több vidámságot kívánok az életükbe!

2010. szept. 14. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!