Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem találok munkát? Idén fejeztem be a sulit, de munka sehol. Mindenhol 3-5 év tapasztalat kell, de, hogy legyen ha még próba időre sem vesznek fel?!

Figyelt kérdés
Nektek, hogy ment a munka keresés suli/GYES után, milyen hamar találtatok valamit?
2011. okt. 27. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne is mondd!Legalább tíz önéletrajzot írtam,az összes munkaközvetítőt felhívtam.Sehol semmi.A szakmámba se tudok elhelyezkedni.De még itthoni munka sincs.Nem vagy egyedűl.:(
2011. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Több, mint 1 éve nem találok :(
2011. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Én először önkénteskedtem suli mellett, hogy legyen tapasztalatom és így suli alatt is könnyebben fölvettek félállásra.

Nemsokára befejezem az iskolát és maradok ahol vagyok, csak már teljes állásban.

2011. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
csatlakozom hozzátok :(
2011. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szerencsém volt mert,mindkét szakmám elvégzése után felvettek a gyakorlati helyre.
2011. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Én is hosszú ideje nem leltem melót,erre amit leltem majdnem 1 hónapja is annyiba lett ma,mert elküldtek engem is...
2011. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Én kozmetikus vagyok fél évig voltam a gyakorlati helyemen aztán meguntam hogy gyerekruhával meg ígérgetéssel fizetnek így idén áprilisban otthagytam... azóta küldtem jó pár önéletrajzot nem kozmetikusi szakmában mert alkalmazottnak ott csicska vagy vállalkozói meg bérleti díj meg sok, így raktárakba jelentkeztem múlt hónaptól ahova csak 8 általános kell azóta 3 interjún voltam mind3-tól várom a visszajelzést, de igen nehéz találni az tény.
2011. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sajnálok mindenkit,ha van az embernek munkahelye akkor be kell húzni fülét-farkát és türni mert kiteszik.

Ez Magyarország!!!!!!

2011. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Bocs hogy nem tűrtem hogy használt gyerekruhákkal fizettek és be sem voltam jelentve....
2011. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 LadyLee ***** válasza:
71%
Én nagyon hamar (egy hónapon belül), de ez valószínűleg nem mérvadó - csak a válaszok kibalanszírozása végett azért gondoltam megosztom a saját - e téren teljesen pozitív tapasztalatomat.
2011. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!