Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok mennyire zavar hogy Ti...

Lányok mennyire zavar hogy Ti vagytok a középpontban főként az életben?

Figyelt kérdés

Hogy a férfiak a Ti kegyeitekért küzdenek, hogy hozzászólj vagy kapcsolatba kerülj vele ( pláne ha szexet akarnak)


Ti döntitek el főleg h a pasinak adtok e esélyt,és lesz e komolyabb belőle


A szex ha Ti nem akarjátok/ nem élvezitek akkor szinte kivitelezhetetlen


Sok iparág is a nők " kegyeit" keresik pl szépség ipar, ruhaipar stb



Bajban a nők védelme az első



Persze a férfi is mint ember fontos, de úgy gondolom hogy általában a nő talán picit magasabb szinten áll.

Ez nem zavar csak érdekel hogy a nők ezt hogy érzik és nem nyomasztó e nekik hogy ennyire középpontban vannak?


2022. márc. 24. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Bajban a nők védelme az első.

Ez mostanában gyakran felmerül.

A terhességem óta tudom, hogy ez nem a nőnek szól, hanem annak, hogy csak ők tudnak szülni, és újszülöttet gondozni. (tudom, tápszer, stb. Akkor is.)

És attól, hogy valakinek lapos a hasa, még lehet várandós.


Szerintem más szerep.

Nem jobbb, nem könnyebb, és végképp nem középpont.


Csak hogy visszacaatoljak a baba kérdésre, nekem volt állásinterjúm, ahol megkérdezték, hogy van - komoly kapcsolatom, és akarok - e gyereket. Nem lenne szabad, de kérdezték.

Nyakamat rá, hogy pasitól ilyet nem kérdeznek.


Nagyon nem középpont.

2022. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%
Engem nem zavar.
2022. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Dagadt vagyok és ronda. Soha életemben nem voltam a középpontban, nem küzdött senki a kegyeimért, és nem akart senki megvédeni.

Az általánosítás szép dolog, de a magam bőrén tapasztaltam, hogy nő és nő között is van különbség.

2022. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
95%
Ezeket az állításokat te melyik galaxisból hoztad?
2022. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy a férfiak a Ti kegyeitekért küzdenek, hogy hozzászólj vagy kapcsolatba kerülj vele"

Ezt még nem volt szerencsém megtapasztalni.


"Ti döntitek el főleg h a pasinak adtok e esélyt,és lesz e komolyabb belőle"

A pasi is eldönti, hogy melyik nőnek ad esélyt. Amelyiknek nem akar, ahhoz nem fog odamenni, nem szólítja le, nem próbálkozik be nála. (Ezt arra a szcenárióra írom, amikor a férfi kezdeményez.)


"A szex ha Ti nem akarjátok/ nem élvezitek akkor szinte kivitelezhetetlen"

Pont, hogy az én akaratom, illetve élvezetem számít kevésbé kivitelezhetőség szempontjából. Ennek egyszerű biológiai okai vannak, nem fejteném ki, mert szerintem egyértelmű.


"Sok iparág is a nők " kegyeit" keresik pl szépség ipar, ruhaipar stb"

A szépségipar funkciója leginkább az, hogy a nők olyan külsőt tudjanak maguknak varázsolni, amely elnyeri a férfiak tetszését, értsd: legalább annyira haszonélvezői vagytok ti is.


"Bajban a nők védelme az első"

Mert egy férfi több tucat nőt meg képes termékenyíteni néhány nap leforgása alatt, míg egy nő egyetlen férfi utódját hordja 9 hónapon keresztül. Ki lehet matekozni, hogy kiknek a mentésével járunk jobban szaporulat szempontjából.


Összegezve: nem érzem középpontban magam, így hát nincs ami zavarjon. Pontosabban van, de nem az, amit a kérdésedben feltételeztél.

2022. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!