Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet könnyen barátokat...

Hol lehet könnyen barátokat szerezni akik valamilyen szinten érett gondolkodásuak és benne vannak minden hülyeségben?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 18:51
 1/4 anonim válasza:
25%
Ez a kettő szerintem üti egymást...
2022. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Aki érett gondolkodású az nincs benne minden hülyeségben.
2022. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a kérdező arra gondol, hogy attól még hogy valaki elengedi magát valahányszor, ki mer lépni a komfortzónájából, vagy eljár szórakozni és jól érzi magát (de mindezt az előbbinél többször), az még attól lehet nagyon is értelmes. Itt az érettség lehet inkább a gonolkodásmódra, hozzáállásra és világnézetre utal. Attól még hogy valaki felnő és/vagy érett lesz, még nem jelenti azt hogy bezárul előtte a hülyéskedésektől kezdve minden. (Legyen az kissé őrült ötlet, mint akár a felelsz vagy merszbe, vagy legyen bármi).


Amúgy a kérdésre konkrét választ adva; bárhol tudsz ilyen mentalitású emberekkel találkozni, csak kicsit ki kell puhatolózni a személyiségüket. Érdeklődési köreidnek megfelelő rendezvények pl, iskola, tanfolyam, munkahely, stb.

2022. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Hát, én érett gondolkodásúnak vallom magamat néhány dologban. Ez nem azt jelenti, hogy 24 órában politizàlok, de felfogom mi történik, és el is mondom az én nézeteimet, ha valakit érdekel.

De ez csak egy példa. Vannak céljaim, céltudatos vagyok.

Ennek ellenére szeretek kimozdulni, eljárni bulizni, elmenni gokartozni, bobozni, vagy bármi más.

2022. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!