Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is sertésteleppé...

Szerintetek is sertésteleppé változott az ország az elmúlt 5-6 évben?

Figyelt kérdés
Vagy csak nem nekem tűnt fel ,hogy szemmel láthatóan is megnőtt az túlsúlyos,elhízott emberek száma.
2010. szept. 17. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
én nem vettem észre.
2010. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem se tűnt fel.
2010. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is eléggé feltűnt mostanában...
2010. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Sokan vannak kényszerből zsíroskenyér diétán, mert másra nem jut, az meg hízlal.:-)
2010. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én győri vagyok és ott eléggé feltűnt.

Főleg a buszmegállóban a sok dagi fiatal.


Egyébként lehet hogy így most sok embernek azért nem tűnik fel mert szinte észrevétlenül megy vége ez a folyamat,de ha hirtelen visszarepülnénk az időben akkor látható lenne a különbség.

2010. szept. 17. 17:56
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen,de nyugaton is ez van sajnos.
2010. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Igen, és azért mert inkább spórolnak csak hogy mócsingos húsokat ehessenek. És hülyének nézik azt aki nem eszik annyi húst meg zsíros ételt, illetve 50éven felül már a legtöbb sportolni sem mer, mivel fáj valamije. A gyerekeket (és kutyájukat is) annyira szeretik, hogy felhizlalják, mintha csak így tudnák kifejezni szeretetüket.

Nem tudnak elszakadni a hagyományos nehéz ételektől, miközben alig végeznek fizikai munkát, közben pedig csak nyavalyognak, hogy milyen sok betegség gyötri őket. Ha annyira nem lenne pénz, akkor éheznénk, nem elhíznánk, ez nem pénz hanem felfogás kérdése.

A gyerekek pedig azért elhízottak, mert a szüleik zsebpénzt adnak nekik, nem uzsonnát (mert az ciki), és nem világosítják fel milyen ártalmasak is a mű ételek, illetve nem főznek együtt, nincsenek közös vacsorák, nem ülnek le vele beszélgetni a helyes táplálkozásról. A gyerek pedig inkább követi a társai példáját és kólára és csokira költi a pénzét.

2010. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az tűnt fel, hogy milyen bunkó emberek vannak, lásd pl. a kérdésed is.
2010. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Epp azt akartam irni, amit az utolso valaszolo. Szoval inkabb bunkoteleppe valt. Es ha nem erted, hogy miert, mondjuk, akkor nezz magadba es kezdj el a sajat hazad tajan soprogetni, mielott ismeretlen emberekrol igy nyilatkozol es teszed ezt termeszetesen egy anonim oldalon. Gondolom, hogy valamit kompenzalni akarsz, mert akinek nincs kompenzalni valoja, az nem szid ismeretlenul masokat, nem huz ra egy csoportra egy ilyen jelzot.
2010. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

17:51!


Milyen ismeretlen emberekről nyilatkozok?

Szerintem semmi érdekes nincs ebben,csak az ,hogy valaki törődik önmagával valaki meg nem.

2010. szept. 22. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!