Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hány fő lesz az...

Szerintetek hány fő lesz az ország lakossága a népszámlálás eredményei alapján? Tippeljünk!

Figyelt kérdés
Akinek a legközelebb lesz a tippje a valós eredményhez, annak az egészségére iszok egy sört :D
2011. okt. 31. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A "népszámlálásnak" nem célja a lakosság megszámolása. Egyéb statisztikai adatok miatt kell. A lakosság számát (elvileg) pontosan tudják a születési és halálozási számolkból.

(Ezredszer is leírva)

2011. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A lakosság számát nem tudják pontosan a születési és halálozási adatokból, mert létezik nemzetközi migráció is, amit csak becsülni tudnak.

Egyébként sem azt kérdeztem, hogy miért van népszámlálás, talán olvasd el mégegyszer (vagy ezredszer) a kérdést!

2011. okt. 31. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
9 millió 800 ezer.. de remélem, vagyunk még 10 milla felett.
2011. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem, írták már vhol, hogy nem vagyunk 10M felett... sztem kb. 9M 900E
2011. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9.903.069. nah szerintem ezaz első normális tipp
2011. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!