Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez eléggé furcsa helyzet. Mi...

Ez eléggé furcsa helyzet. Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
19/F vagyok és van egy lány barátom aki nem soká 18/L lesz és szülinapi bulit tart. Engem is meghívott. Szeretné ha elmennék a bulira. A baj nálam csak annyi, hogy ez a lány roma származású, én nem vagyok az. De ő rendes lány, azért is barátkozom vele :) csak hát a barátai, azok már nem pont olyanok. Ugyanabba a suliba jár egyik unokatestvére, és pár barátnője, ők viszont nem olyan rendesek, mint ez a lány. És arra tudok gondolni csak, ha elmegyek a bulira, csak én lennék ott egyedül... hogy is mondjam... fehér..:D Nagyon ciki lenne. Ti mit tennétek a helyemben?
2010. szept. 17. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű:Ne úgy fogd fel,hogy ők egy "külön állatfaj".Ha látják rajtad,hogy emiatt nagyon távolságtartó vagy akkor persze , hogy nem fogadnak szívesen.Egyébként biztosan lesznek más magyarok is ...hiszen a leányzó veled is barátkozik,mégis fehér vagy ...
2010. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!