Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Iskolai szexuális zaklatás,...

Iskolai szexuális zaklatás, kilátástalan a helyzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Új suliba kezdtem járni, de borzasztó... Ez egy ilyen "esélyiskola", felvesznek bárkit, aki az eddigieket elcseszte (pl. én), ennél fogva tele van - távol álljon tőlem a rasszizmus, de ez van - elvadult, szocializálatlan, túlkoros cigánygyerekekkel és -felnőttekkel... Az órák még elviselhetőek lennének, az osztályomból csak egy lány(!!! fúj) zaklat, a fiúk meg csak úgy szolidan udvarolnak (legalábbis egyelőre ők nem durvák), és órán nyilván van tanár, de szünetben kötelező lemenni az udvarra... Végigmegyek a folyosón és ismeretlen kezek alámnyúlkálnak, a szoknyámat felrángatják, nem túl diszkréten közlik, hogy mit tennének velem, avagy én mit csináljak velük, a mellemet fogdosnák, stb... A csajok meg (kivéve a biszexuális díszpéldányt az osztályomban) "csak úgy" kötekednek. Értem én, hogy a fehér bőrömmel és szőke hajammal "egzotikus szépség" vagyok köztük, de ezt miért kell??? Verekedni nem tudok, és esélyem sem lenne ellenük... A tanárok semmit sem csinálnak, és muszáj ide járnom egyelőre, mert jelenleg sehova nem vennének át. Félévkor már esélyes, mert eddig csak ötöseim vannak, de addig tuti, hogy nem... Magántanuló nem lehetek, már kérdeztem, mert egyrészt súlyos ok (pl. betegség) kell hozzá, másrészt nagyrészt szakmát tanulunk, azt nehezen lehet otthon... Mit csináljak, már gyomorgörccsel kelek reggel?!

Nem is vagyok feltűnő, ha valaki odajön, normálisan beszélgetek vele, de amúgy igyekszem észrevétlen maradni, nem kötekszem, nem riszálom magam, semmi ilyesmi... Nincs, aki megvédjen...


2011. okt. 1. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szólj a szüleidnek, és/vagy tanárnak mindenképp!
2011. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a kamut, mókuska..

Szóval intelligens vagy, csupa ötöseid vannak, mégis a retardáltak sulijába írattak be a szüleid, peeeeersze...

Tedd már meg a kedvemért, hogy kiírod az iskola nevét?

2011. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azért ide járok, mert eddig elcsesztem, kétszer jártam a 7.-et és a 9.-et, csupa egyeseim voltak, stb... Aztán kicsit későn kaptam észbe, és más suliba nem vettek fel idén, tavalyról még bizonyítványom sincs, mert egyáltalán be sem jártam... Az, hogy lógtam, még nem jelenti, hogy totál retardált vagyok, csak most tanulok, akkor meg sz*rtam bele az egészbe.

És nem, nem írom ki. Priviben esetleg megírom, de ide nem írom ki, mert ha valaki véletlenül olvassa onnan, az egyenlő a halálos ítéletemmel. :S

És nem kell elhinni, engem személy szerint hidegen hagy, hogy egy névtelen valaki hisz-e nekem vagy sem.

Tanárnak már szóltam, annyit tett, hogy "kivételesen" megengedte, hogy a teremben maradjak. :S

2011. okt. 1. 17:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg beszéld meg a szüleiddel, hogy más városban nem kereshetnél-e sulit, vagy legalább ezt a félévet kihagyni és várni a következő jelentkezést. Mert szerintem egy félév, de még egy év sem ér annyit a suliban, hogy egy egész életre lelkileg összeomolj és pszichológushoz kelljen járnod, pánikbeteg legyél, stb. :/ Már pedig az ilyen zaklatásos eseteknél ez szokott lenni, már a környezetemben is történt ilyen sajnos. Mindenképp mondd el a szüleidnek!
2011. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Kétszer Is megbuktál, most kisegítőbe jársz, pont a helyeden vagy. Nagyon nagyot fogsz csalódni, ha átjelentkezel normális suliba, merthogy a "különlegesek" iskolájában nem kunszt ötösöket kapni, de nem hiszem, hogy rendes középiskolában elég lenne amit produkálsz.


Más: ha így zaklatnak, mert te olyan nagyon szép vagy, akkor mi a csodáért jársz szoknyában az iskolába?

2011. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gyp-s barátom, mint mondtam, azért buktam meg, mert nem jártam be, nem azért, mert buta vagyok.

Vagy szerinted amit írok, azt diktáltatom valakivel? Ha nem lennél gyengeelméjű, lejönne számodra már csak a helyesírásomból és a fogalmazásomból is, hogy annyira szefós talán nem lehetek... A helyzetfelismerő-képességed nagyon ott van.

2011. okt. 1. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

72%-os, a stílusod ismerős nekem valahonnan... gondolom, még soha életedben nem volt részed ehhez hasonló zaklatásban, nem is kívánom neked sem és senkinek... nem tudsz semmit a kérdező családi hátteréről, vagy hogy mi volt a tényleges ok, ami miatt nem járt be az iskolába, úgyhogy ilyen esetekben inkább tartsd magad ahhoz, hogy ha jó tanácsot nem tudsz adni, akkor inkább ne mondj semmit.

Kérdező, majd írd meg, hogy végül mire jutottál.

2011. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nyuszika,még az elején írtad hogy te cseszted el...mégis mit vártál ezek után hogy felvesznek a város elit gimnáziumába?:D

Amúgy meg nem kell neked "esély" iskolába járni,még ilyen eredménnyel is bátran jelentkezhetsz valamilyen szakképzőbe,de ott se várd hogy tele lesz a suli árja gyermekekkel...de tuti jobb a helyzet.

Amúgy meg ne vegyél fel szoknyát,viselj hosszúnadrágot és pulcsit,úgyis jön a hideg:D

Vagy intézd el hogy kirúgjanak,vagy épísd magad köré a "tezsíreket" :D

17/L

2011. okt. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem félsz a nyilvánosságtól, keresd meg a Jobbikot, vagy a gárdát, vagy a betyársereget. ők segíteni fognak.


Bizonyíték: Keresd meg ennek a videónak az előéletét.


http://www.youtube.com/watch?v=Qq1xevgqCow&feature=player_em..


(Nem mondtam, hogy kire szavazz, csak a problémádra kerestem egy lehetséges megoldást)

2011. okt. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem az ember kamaszkent követ el hibákat,és azért még nem szükségszerü,hogy porig alázzák...Én nagyon jol tanultam,de mire 8-os lettem elszaporodtak a romák az iskolában,és a fehéreket terrorizálták.Még a rendörségi figyelmeztetés is csak ideig-óráig hatott...Beszélj a szüleiddel és tanáraiddal...Kell,hogy legyen megoldas!!!!!Ez igy nem normális
2012. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!