Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön au-pairként hogyan...

Külföldön au-pairként hogyan lehet ismerkedni? (bőv lent)

Figyelt kérdés

hetek óta itt vagyok, de még egy korombeli ismerősöm sincs. Mégsem mehetek oda senkihez a utcán. Hétközben egyébként is estig dolgozok, csak a hétvégéim szabadok. Szerintetek mit tegyek?

19L


2010. szept. 17. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém... én is így voltam ezzel anno. Én is 19 évesen mentem (jöttem) ki és ritka sz.r volt az első évem.


Próbálj netezni, hátha van helyi iwiw fórum, esetleg iratkozz be nyelvtanfolyamra, vagy valami másra, ami érdekel. A suliba, ahova viszed a gyereket nincs más au pair? őket nyugodtan leszólíthatod.

2010. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Szia, en is voltam au-pair meg fiatalabb koromban. Te jarsz nyelviskolaba? Mert ott nagyon sok fiatal van es lehet jol ismerkedni. En is ott szereztem a barataimat, veluk jartunk el mindenfele. Jo lenne, ha tudnal jarni egy nyelviskolaba.

Drukkolok! Minden jot!

2010. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

www.interpals.net

Keress itt hozzád közeli városban emberkéket, és vedd fel velük a kapcsolatot, hátha kialakulnak barátságok:) Itt a világ minden tájáról vannak emberek, fiatalok, idősek egyaránt.

Remélem segítettem:)


19/L

2010. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a családnál is rákérdezhetsz, hogy nem ismernek e más olyan családokat, ahol jelenleg van au pair, vagy fiatal aki szívesen ismerkedne, eljárna veled erre-arra.
2010. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Internet, nyelviskola, tobbi au-pair, helyi tarskeresok (nem tudom, melyik orszagban/varosban vagy, de a legtobb helyen van helyi tarskereso weboldal, peldaul londonsingles.com es hasonlok)

Sok sikert es fel ne add, csak az elso par honap nehez, utana mar csak azon fogsz csodalkozni, hogy miert nem jottel hamarabb :-)))

2010. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztató szavakat, őszintén szólva nem vártam ilyen sok kedves választ, itt olyan sokszor csak kritizálják az embert :(

Fogok nyelviskolába járni, remélem ott tényleg találok valakit.Ma is voltam egy koncerten és szívem szerint odamentem volna egy csapat lányhoz, de mégis mit mondjak nekik? Én is furcsán néznék talán valakire, ha így odajönne otthon, kivéve persze ha vmi értelmeset tud mondani, de nekem semmi nem jut eszembe. Ezért nem merek leszólítani sehol senkit(pl könvytárban stb..)

2010. szept. 18. 00:16
 7/15 anonim ***** válasza:
hol vagy au pair?
2010. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Én 3 éve kint vagyok,és nem sok barátom van..Az iskolába ahol jártam egyedül én voltam magyar,a többiek brazilok,lengyelek.Ők is kedvesek voltak,de inkább saját "népükkel" voltak együtt..

Akiket magyarokat ismertem,azok vagy hazamentek,vagy elmentek más városokba..Így nem igazán van barátom....

38/N

2010. szept. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehát éppen azért, mert külföldi vagy, bárkit megszólíthatsz, nem lesz fura, ha odajön hozzád egy turista, hogy kérdezzen valamit, biztosan te sem szörnyülködsz, hanem kedvesen mosolyogva segítesz, talán felajánlod, hogy elkiséred, ilyesmi. Na, ugyanerre számíthatsz te is, nyugodtan odamehetsz bárkihez.
2010. szept. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
direkt nem akarok magyarokkal barátkozni, mert akkor nem gyakorlom a nyelvet, akkor meg minek vagyok itt. De mégis mit kérdezzek szerintetek?
2010. szept. 18. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!