Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten mely strandok...

Budapesten mely strandok nincsenek tele cigányokkal?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Az SS fürdő
2022. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Menj a drágábbakba, ott kisebb eséllyel lesznek: Lupa Beach, Aquaworld.
2022. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az se segít ha drágábba mész. Tavaly az Aquaworld teli volt cigókkal (vagy csak én fogtam ki rossz időszakokat)
2022. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Jah még a víz is feketébb
2022. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy van még ilyen.
2022. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Az élményfürdőket kedvelik. A gyógyfürdőket nem.
2022. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
A drágább belvárosi fürdőkben nem nagyon vannak, bár oda leginkább külföldiek mennek.
2022. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most kerestem rá a kérdésre, leírom a tapasztalataim, hátha másnak is érdekes. Mi a Palatinusra jártunk, de TELE van. Hűvösebb napokon kevésbé, meg talán hétköznap, de amiket mostanában tapasztaltunk ilyen téren az extra gáz. Amúgy a drágább fürdőkben nem jellemző, Széchényi, Gellért, Rudas (bár az utóbbinak nincs strand része). Nem lenne gond, ha ugye igényesebben viselkednének és nem foglalnák el a fél napozós részt. Egyébként fent, ahol a csúszdák is vannak, ott kb. csak fehér van :D
2023. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8, A Pala azért extra gáz, mert nagy a területe. Rutinosan járnak be a kerítés felett a Duna-part felől az eldugottabb részeken, bent meg már senki nem nézi...


Sose felejtem el, még kis fiatal és naiv voltam. Cigánygyerekekkel dolgoztam (szocszféra, nyócker...). Nyári élményekről beszélgettünk, a nagyon putris családból származó kiskölyök büszkén újságolta, hogy a Palára járnak strandolni, én meg rácsodálkoztam, hogy nahát. Teljes természetességgel beszélték meg előttem a kicsi(!) gyerekek, hogy hol szoktak mindig bemászni családostul.

2023. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az akvaparkok és akvavörldök tele vannak cigányokkal, mert az ilyen helyekre a prolik járnak. A Gellért-fürdőben egy cigány sincs, csak úriemberek.
nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!